Connect with us

Kryptoměny

Největší NFT tržiště OpenSea propouští – před kryptozimou není v bezpečí žádná firma

Zveřejněno

opensea
Zdroj: Unsplash.com

Klesající zájem o nezaměnitelné tokeny známé zejména pod pojmem NFT si vybírá svou daň v podobě propouštění zaměstnanců u největšího NFT tržiště současnosti.

Spoluzakladatel a CEO největšího tržiště s NFT OpenSea Devin Finzer ve čtvrtek skrze Twitter oznámil, že firma se chystá k propuštění až 20% svých zaměstnanců. V dlouhé zprávě, která byla adresována i jim samotným, obvinil Finzen z propouštění „bezprecedentní kombinaci kryptozimy a široké makroekonomické nestability.“ ,,Potřebujeme firmu připravit na možnost dlouhodobého poklesu,“ vzkázal.

Finzer následně uvedl, že nastavení, po kterém sáhli, by je mělo připravit na různé negativní scénáře včetně přežití firmy při možnosti, že současné objemy obchodování NFT budou tak nízké jako jsou v tomto období až 5 následujících let. Tvrdí však, že ačkoli zohlednily při volbě strategie až 5 různých scénářů, budou schopni najednou projít jen jedním z nich.

Skutečnost, že OpenSea jako nejúspěšnější NFT tržiště propouští značnou část zaměstnanců vykresluje, že na trhu s kryptoměnami není v úplném bezpečí žádná firma.

Propouštění nedávno oznamovaly i jiné velké firmy ze sektoru kryptoměn včetně Coinbase, Crypto.com, BlockFi či Gemini, zatímco burza Binance naaopak nabírá nové lidi, což vysvětluje tím, že na rozdíl od konkurence během býčího trhu neutrácela peníze na „zbytečnosti“ jako jsou reklamy na SuperBowl či pojmenování sportovních arén. V dobré kondici se zdají být i burzy Kraken a FTX , které rovněž uvedly, že chtějí své týmy v následujících měsících rozšiřovat o další chytré lidi.

Zdroj: cointelegraph.com

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.