Connect with us

Bitcoin

Spoluzakladatel Apple označuje Bitcoin za matematický zázrak

Zveřejněno

Bitcoin investice
Pixabay.com

Spoluzakladatel společnosti Apple Steve Wozniak v rozhovoru pro Business Insider opět pochválil Bitcoin (BTC), když jej popsal jako kryptomenu postavenou na „matematice čistého zlata”.

Pravá ruka již zesnulého zakladatele Apple Steva Jobse Steve Wozniak je dlouhodobým zastáncem Bitcoinu. V loňském rozhovoru pro El Sol de Mexiko označil Bitcoin jako matematický zázrak a v rozhovoru pro Yahoo Finance zase mluvil o jeho „matematické čistotě“. Tentokrát doplnil, že Bitcoin nelze snadno upravovat a proto je v moci běžných lidí na rozdíl od amerického dolaru.

Wozniak naopak již není velkým fanouškem NFT a jiných kryptoměn, kde naznačil, že jsou mnohdy postaveny ze vzduchu a jde o projekty, které vznikají častokrát za účelem okrádání lidí na přesyceném trhu.

V novém rozhovoru uvedl: ,,V současnosti vzniká až přilíš spoustu nových kryptoměn. Každý najde způsob, jak vytvořit novou, a ještě je podporují i ​​celebrity. Zdá se, že lidé sbírají spoustu peněz od jiných lidí, kteří chtějí investovat v co nejranějším stadiu, když jde jen o centy.“

Zajímavé však je, že samotný Wozniak stojí za obdobným projektem – jde o tzv. „Wozniak“. Unicoin. ,,Sám o sobě je „šílený“. Může mít dokonce nulovou hodnotu,“ upozornil. ,,Doufám, že bude velmi úspěšný, ale alespoň není založen na nule, jen na slovech a řečích. Opravdu je založen na výsledcích investic,“ tvrdí co-founder Apple, který popisuje Unicoin jako vstupní bránu do světa startupových investic.

Zdroj:decrypt.co

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.