Connect with us

Bitcoin

V Miami probíhá konference Bitcoin 2022. Starosta odhalil sochu býka s laserovýma očima

Zveřejněno

miami
Zdroj: Unsplash.com

U příležitosti zahájení letošní konference Bitcoin 2022 v Miami odhalil jeho starosta Francis Suarez sochu býka s laserovýma očima, která má symbolizovat, že toto sluneční město z Floridy je opravdovým hlavním městem kryptoměn.

Socha váží 300 kilogramů a svým vzhledem nápadně připomíná známého býka z Wall Steet (Charging Bull). Má však „robotičtější design“ a laserové oči, které se staly symbolem bitcoinerů. Sochu objednala floridská finanční firma Tradestation.

Na odhalení pompézní sochy pochopitelně reagovali i mnozí představitelé kryptoprůmyslu. Zakladatel Binance Changpeng Zhao konstatoval, že je opravdu „cool“ a Anthony Pompliano z Morgan Creek Digital dodal, že „bulls mají všechno pod kontrolou.“

Očekává se, že konferenci v Miami, která probíhá mezi 6 až 9. dubnem, navštíví v letošním roce přibližně 30 000 fanoušků Bitcoinu. Socha je bude vítat před hlavní halou a následně bude přesunuta do areálu Miami-Dade College.

Konference má celkem pět pódií, přičemž to největší disponuje kapacitou až 15 000 lidí.

Mezi známé řečníky, kteří už mezitím vystoupili, nebo teprve vystoupí, patří legendy bitcoinové komunity Nick Szabo, Jameson Loop, Dan Held nebo zakladatel PayPalu Peter Thiel ale i hvězda NFL Odell Beckham Jr. a samozřejmě také CEO Microstrategy, největší držitel bitcoinů v kategorii veřejně obchodovaných společností, Michael Saylor.

Nayib Bukele nakonec nepřijde

Překvapením je, že v Miami se nakonec neobjeví prezident El Salvadoru Nayib Bukele, který ospravedlnil svůj příchod čerstvým propuknutím násilí mezi salvádorskými gangy v reakci na co vyhlásil v zemi výjimečný stav. Tento jeho krok však znepokojil několik organizací na ochranu lidských práv, které upozorňují na autoritativní styl jeho politiky.

Konference Bitcoin 2022 je plná očekávání velkých oznámení, jelikož během jejího předchozího ročníku Jack Mallers oznámil, že právě El Salvador se stane první zemí na světě, která udělá z Bitcoinu zákonné platidlo. Následně v září 2021 se tak opravdu také stalo. Nayib Bukele v úvodu roku 2022 sliboval, že během letošního ročníku konference v Miami bude odhaleno další velké překvapení. Uvidíme, jestli se ho dočkáme i bez jeho přítomnosti.

Zdroj:cointelegraph.com

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.