Connect with us

Bitcoin

Auto-Invest na Binance: Nejlepší způsob investování do kryptoměn? + NÁVOD

Zveřejněno

binance-autoinvest
koláž Kryptonovinky, Binance

Pokud vlastníte nějaké kryptoměny, tak brzy zjistíte, že kromě obchování existuje ještě jiný, mnohem bezpečnější způsob, jak na kryptoměnách vydělávat. A tím je využití služeb spoření. To existuje v podobě mnoha investičních nástrojů s různými vlastnostmi, které mohou být velmi přínosné pro každého držitele, jako je například yield farming, staking, lending a další.

Jenže krypto prostor se neustále rozrůstá a každý den do něj přichází velká spousta nových lidí. Proto existuje neustálá potřeba více a lepších způsobů investování, které pomohou novým lidem spatřit výhody investování do kryptoměn už od začátku. Burza Binance byla vždy v popředí těchto investičních metod a nedávno spustila nový způsob, jak neustále pasivně investovat, pomocí systému nazvaného Auto-Invest (v češtině „Automatické investice“), kde můžete investovat do kryptoměn pravidelně, aniž byste museli být frustrovaní z proměnlivých cen jednotlivých coinů.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

POZOR! Pokud ještě nejste na Binance, použijte náš registrační link s doživotní 20% slevou na obchodní poplatky.

Auto-Invest a jeho výhody

Udržet krok s trhem je extrémně obtížné i pro ty nejzkušenější obchodníky, takže nikdo nemůže 100% zaručit, že právě teď je nejlepší čas vstoupit na trh nebo z něj odejít. Pro minimalizaci rizika je proto dobrou volbou zvolit strategii pravidelného investování.

Jednoduchou, ale účinnou strategií je Dollar Cost Averaging (DCA), tedy zprůměrování dolarových nákladů. Tento přístup zahrnuje nákup za pevnou částku v pravidelných intervalech ignorujících tržní cenu v daném okamžiku. Uplatněním této strategie není investice do značné míry ovlivněna dopadem volatility na trhu a umožňuje proto pomalu, ale jistě rozšiřovat portfolio investováním do daného aktiva, čímž eliminujete případné tržní výkyvy.

Auto-Invest vám tak umožňuje automatizovat krypto investice a vydělávat pasivní příjem. Jedná se právě o investiční strategii DCA, kde si vyberete kryptoměnu, kterou chcete pravidelně nakupovat. Tato kryptoměna pak bude ve zvoleném období a množství opakovaně automaticky zakoupena a poté rovnou uložena na Flexibilní spořicí účet, na kterém bude přinášet zisky ze spoření s roční úrokovou sazbou pohybující se na Binance v současnosti až do 3 %.

POZOR! Pokud ještě nejste na Binance, použijte náš registrační link s doživotní 20% slevou na obchodní poplatky.

Neexistuje žádný maximální limit na počet plánů Automatických investic, takže je možné jich vytvořit libovolné množství.

Můžete si proto vytvořit svůj vlastní plán automatického investování a pravidelně investovat do kryptoměn s předem stanovenou částkou, čímž budete postupně navyšovat své kryptoměnové portfolio. Stačí si vybrat coin, do kterého chcete investovat, rozhodnout o výši investice a naplánovat si opakující se plán.

Hlavní vlastnosti tohoto produktu jsou:

  • Automatické investice do hlavních tržních kryptoměn BTC, ETH, BNB.
  • Předejití nestálým podmínkám na trhu, zbavení se stresu ze spekulování a neustálého odhadování budoucího vývoje.
  • Investování pevné částky peněz pomocí DCA v pravidelných intervalech a ignorování cen v době nákupu.
  • Rozšiřování portfolia kryptoměn bez námahy.
  • Své prostředky můžete kdykoli vybrat.
  • Vydělávání APY (ročního procentního výnosu)

Jak se Auto-Invest používá?

Pokud přemýšlíte nad tím, jak se vlastně nová služba používá, tak už nemusíte. Společně si projdeme krok za krokem v praktickém návodu.

1. Po přihlášení do Binance přejdeme nahoře v záložce Finance do produktů Binance Earn.

Auto-Invest 1

Po přihlášení přejdeme na Binance Earn

2. V Binance Earn se přepneme na Automatické investice.

Auto-Invest 2

Přepneme se na produkt Automatické investice

3. Zde si vybereme kryptoměnu pro pravidelné investování, nastavíme jeho délku a nakonec klikneme na Vytvořit plán.

Auto-Invest 3

Vytvoření nového plánu automatických investic

4. Po zobrazení nového plánu vytvoříme jeho podmínky:

  1. Vybereme požadovanou měnu naší investice a nastavíme její velikost. V uvedeném příkladu je to $100.
  2. Zvolíme jak často se má naše investice opakovat, tedy četnost opakujících se nákupů.
  3. Dále navolíme datum a přesný čas každé provedené investice.
  4. V případě, že bychom na našem spotovém účtu neměli dostatek finančních prostředků, tak máme možnost využít prostředky z flexibilního spoření. Zapnutím volby tuto možnost nastavíme.
Auto-Invest 4

Nastavení nového plánu automatických investic

5. Nespornou výhodou produktu je také to, že náš probíhající plán můžeme kdykoliv pozastavit nebo rovnou ukončit. Veškerá naspořená aktiva se v takovém případě následně převedou zpět na náš spotový účet.

Stačí v horní záložce Peněženka přejít na Úspory, kde se přepneme do Automatických investic. Po jejich zobrazení můžeme vybraný plán pozastavit kliknutím na Zapnuto/vypnuto nebo trvale zrušit zvolením možnosti Odebrat plán.

Auto-Invest 5

Pozastavení nebo ukončení plánu automatických investic

Závěrečné shrnutí

Nová služba je určitě jedním z chytrých způsobů jak investovat do kryptoměn, u kterého je možné zaručit, že snížíte riziko své ztráty. Ať už jste tedy v krypto světě nováčkem nebo někým, kdo investuje do kryptoměn již delší dobu, zvažte výhody Auto-Invest produktu, protože díky němu můžete zvětšit svou expozici a zároveň tak snížíte riziko volatility na trhu.

POZOR! Pokud ještě nejste na Binance, použijte náš registrační link s doživotní 20% slevou na obchodní poplatky.

Zdroj: binance.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.