Connect with us

Binance Coin

NÁVOD | Binance NFT – Jak se stát NFT umělcem a prodávat svá díla?

Zveřejněno

nft binance cz
Zdroj: Canva.com, Binance

NFT během loňského roku zažily obrovský zájem ze strany veřejnosti. Populární celebrity vytvářely své vlastní NFT sbírky a na světlo se často dostávaly příběhy o šťastlivcích, kteří se díky NFT stali milionáři. Dnes se blíže podíváme na Binance NFT Marketplace jakož i to, jak se stát NFT umělcem a prodávat svá díla na Binance platformě.

Co je to NFT

Nezastupitelné tokeny (NFT) lze použít k digitálnímu znázornění téměř čehokoli, včetně videí, vstupenek na akce, virtuálních nemovitostí nebo meme obrázků a podobně. Přesto je možná nejvýznamnějším případem použití NFT digitální umění. Nezastupitelné tokeny také chápeme jako kryptografická aktiva na blockchainu s jedinečnými identifikačními kódy a metadaty, která je od sebe navzájem odlišují. Na rozdíl od kryptoměn se s nimi nedá obchodovat na klasických burzách. Kryptoměny totiž vnímáme jako zastupitelné tokeny, které jsou navzájem identické, a proto mohou sloužit jako médium pro obchodní transakce.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

TIP: Pokud jste se na burze Binance ještě neregistrovali, použijte k tomu náš registrační link až s 20% slevou na spotové obchodní poplatky. Jedná se o nejvyšší možnou slevu, jakou vám umíme nabídnout.

Úvod

Mnoho tržišť umožňuje začínajícím digitálním umělcům prodávat svou práci, což přispívá k tomu, že se více lidí zajímá o to, aby se stali umělci NFT. V článku se podíváme na několik tipů, jak můžete digitalizovat a zpeněžit svá umělecká díla, abyste se stali NFT umělcem na platformách, jako je například Binance NFT Marketplace.

NFT umění se vztahuje na jakékoli umělecké dílo, které je vytvořeno jako digitální token v blockchainové síti. Díky své nezastupitelnosti mohou NFT představovat vlastnictví a vytvářet finanční hodnotu pro digitální umělecká díla. Ve světě, který byl svědkem skandálů s falešným uměním, které šokují celé národy, může umění NFT pomoci těm umělcům, kteří se obávají padělání umění. Prostřednictvím technologie blockchain mohou umělci snadno dokázat, že jsou tvůrci konkrétního uměleckého díla. Z různých typů NFT na dnešním krypto trhu je možná nejběžnějším typem NFT umění. Možná jste už slyšeli o slavném umělci Beeple, který prodal svá NFT díla za 69 milionů dolarů.

Proč je NFT umění stále populárnější?

Jelikož NFT umění je digitální, výstavy již nejsou omezeny na fyzické prostory jako jsou muzea a umělecké galerie. To umožňuje umělcům předvádět své výtvory kdekoli na světě. To umožňuje, aby díla umělců překročila geografické hranice a získala celosvětové uznání. Kromě toho, že se pustíte do moderního, nového uměleckého formátu, dalším důležitým důvodem pro vytváření umění prostřednictvím NFT je, že si můžete snadno ověřit jejich pravost. Díky jedinečnému ID každého uměleckého díla NFT a neměnnosti blockchainu lze zachovat vlastnictví a autentičnost každého uměleckého díla NFT.

NFT umělci by byli také rádi, kdyby věděli, že jejich umění lze vystavovat a prodávat, aniž by museli jít přes třetí strany, což jim umožňuje vyhnout se poplatkům za zprostředkovatele, které se mohou často odrazit na jejich výdělcích. Některé platformy, jako například Binance NFT Marketplace, umožňují umělcům vydělávat pasivní příjem prostřednictvím licenčních poplatků. To znamená, že tvůrci NFT mohou vydělat určité procento z každého prodeje NFT, i když k němu dojde mezi uživateli na sekundárním trhu. Krása umělecké scény NFT spočívá v tom, že kdokoli může vytvářet a prodávat svá umělecká díla. Toto prostředí dává začínajícím umělcům šanci být nezávislými a živit se svojí vášní.

Jak se stát NFT umělcem na Binance NFT Marketplace

Je snadné začít na své umělecké cestě NFT. Pokud už máte inspiraci a víte, co byste chtěli tvořit, je to dobrý začátek. Následně je třeba, abyste si našli platformu, jejímž prostřednictvím můžete tvořit. Vhodnou volbou je Binance NFT Marketplace. Ověření uživatelé mohou vytvořit NFT nebo sbírku NFT na Binance Marketplace prostřednictvím procesu zvaného minting. Před zahájením mintingu potřebujete alespoň dva sledovatele ve svém uživatelském profilu Binance NFT.

1. krok: Přihlaste se do svého účtu na Binance NFT Marketplace a klikněte na [Create]. Pokud jste se na burze Binance ještě neregistrovali, použijte k tomu náš registrační link až s 20% slevou na spotové obchodní poplatky.

2. krok: Zadejte podrobnosti o své nové kolekci. To bude zahrnovat název kolekce, stručný popis, logo a obrázek banneru, jakož i symbol. Můžete se také rozhodnout přidělit ke svému uměleckému dílu peněženku, abyste mohli prokázat vlastnictví na trzích NFT.

3. krok: Přečtěte si a vyjádřete souhlas s pravidly a smluvními podmínkami Binance NFT a klikněte na [Create].

4. krok: Když bude vaše sbírka připravena, obdržíte e-mailové upozornění.

5. krok: Chcete-li zobrazit svou sbírku umění NFT, přejděte na [User Center] – [Created]. Tam můžete také upravit určité podrobnosti o své sbírce.

Nevýhody a rizika

Přestože popularita NFT roste, stále se nepovažují za běžnou formu umění. Jelikož je to ještě brzy, etablovaní umělci NFT nemusí být schopni najít nadšené kupce tak rychle jako tradiční kupci z uměleckých galerií. Kromě toho, jelikož tvůrcem NFT může být kdokoli, trh, kde plánujete prodávat svá umělecká díla, může být nasycen v porovnání s exkluzivními uměleckými galeriemi s ručně vybíraným uměním. Možná si budete muset vybudovat základnu fanoušků a vytvořit hodnotu za svým uměleckým dílem, abyste zvýšili své šance na úspěch jako NFT umělec.

Shrnutí

Pokud jste umělec (ať už začínající nebo pokročilý), zvažte konverzi své práce na NFT. Nejenže je to jednoduché na Binance NFT Marketplace, ale dává vám to i příležitost vstoupit na uměleckou scénu NFT – i když ještě nejste etablovaným umělcem. Dávejte si pozor, že ceny digitálních aktiv podléhají vysokému tržnímu riziku a cenové volatilitě. Hodnota vaší investice může klesat nebo stoupat a investovaná částka se vám nemusí vrátit.

Chcete-li naopak nějaké umění kupovat, měli byste investovat jen do produktů, které znáte a u kterých rozumíte rizikům. Před uskutečněním jakékoli investice byste měli důkladně zvážit své investiční zkušenosti, finanční situaci, investiční cíle a toleranci rizika.

Binance CZ

Doporučujeme vám přečíst si také naši recenzi Binance Card – o dalším zajímavém produktu této největší kryptoburzy na světě či náš návod, jak používat na Binance funkci staking pro úročení nakoupených kryptoměn.

NÁVOD | Binance staking – Čo je staking, ako funguje a prečo využiť práve ten od Binance

Zdroj:Binance

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.