Connect with us

Binance Coin

NÁVOD | Jak nakoupit kryptoměny na krypto burze Binance

Zveřejněno

Binance
Zdroj: unsplash.com

V dnešním návodu se spolu podíváme, jak nakoupit kryptoměny na kryptoměnové burze Binance. Projdeme si proces registrace a ověření a následně nákup vaší první kryptoměny prostřednictvím platební karty/bankovního převodu.

Burza Binance

Krypto směnárna Binance je jednou z nejlepších burz s kryptoměnami na světě, protože nabízí uživatelům nejvíce obchodních párů s kryptoměnami ze všech důvěryhodných směnáren, což vede k tomu, že Binance má nejvyšší objem obchodů ze všech krypto burz. Kromě širokého spektra kryptoměn mají uživatelé také možnost využívat různé další produkty spojené s kryptoměnami jako například staking, NFT a podobně. Společnost Binance, kterou v roce 2017 založil Changpeng Zhao, se rychle stala přední kryptoměnovou směnárnou a má také vlastní kryptoměnu s názvem Binance Coin (BNB). Binance nabízí uživatelům způsoby nákupu krypto aktiv přímo pomocí bankovního převodu (SEPA) nebo kreditní karty. Binance je přístupná přes její webovou stránku, desktop nebo mobilní aplikaci.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

TIP: Pokud jste se na burze Binance ještě neregistrovali, použijte k tomu náš registrační link až s 20% slevou na spotové obchodní poplatky. Jedná se o nejvyšší možnou slevu, jakou vám můžeme nabídnout.

Registrace na Binance

Proces registrace je jednoduchý a v podstatě stejný jako na všech jiných platformách. Začít můžete tak, že kliknete na tento odkaz, který vám přinese slevu 20% na obchodní poplatky. Po vytvoření účtu je třeba, abyste si účet verifikovali pomocí dokladů totožnosti (ID). K tomu vám stačí například občanský nebo řidičský průkaz, popřípadě pas.

Klepnete na váš profil, následně Identification a Get verified.

Klepněte tlačítko Start Now. Dále budete vyplňovat různé údaje jako je vaše země, osobní údaje a podobně. Celý tento proces vám zabere nejvýše pár minut.

Mezi posledními kroky bude vyfocení vašeho dokladu totožnosti (některý z výše uvedených) a následné selfie vašeho obličeje. Systém následně automaticky porovná fotku se selfie z vašich dokladů. Snažte se proto o co nejkvalitnější nerozmazané fotografie. Verifikace může trvat nějaký čas a o jejím výsledku budete informováni prostřednictvím emailu.

Jak nakoupit kryptoměny

Když už máte proces registrace hotov, na řadu přichází otázka, jak nakoupit kryptoměny. Pokud jste si nikdy žádné kryptoměny nakoupili, vaší jedinou možností na burze Binance je si je koupit za Eura a to buď platební kartou nebo SEPA převodem.

Nejprve se podíváme, jak nakoupit kryptoměny na Binance kreditní kartou.

Krok 1: Přihlaste se do svého účtu Binance a klikněte na Buy Crypto, poté na Crypto/Debit Card.

Krok 2: Vyberte si fiat měnu a zadejte částku, za kterou byste chtěli nakoupit. Systém automaticky zobrazí množství kryptoměn, které si můžete koupit.

Krok 3: Klepněte na Add New Card a zadejte podrobnosti o své kreditní kartě. Můžete platit pouze vlastními kreditními kartami.

Krok 4: Zadejte svou fakturační adresu a klikněte na Add Card.

Krok 5: Dvakrát zkontrolujte své platební údaje a potvrďte objednávku. Po jedné minutě Binance přepočítá cenu a množství krypta, které obdržíte. Klepnutím na Refresh zobrazíte nejnovější tržní cenu.

Krok 6: Budete přesměrováni na stránku transakce vaší banky. Platbu ověřte podle pokynů na obrazovce.

Nákup pomocí kreditní karty je však kvůli poplatkům vůči SEPA převodu méně výhodný, ale je okamžitý. Pokud s nákupem nespěcháte, můžete využít nákup kryptoměn pomocí SEPA. Jak na to si vysvětlíme právě teď.

DCA nákupy

Obecně je úspěšnou strategií v oblasti kryptoměn pravidelný nákup, díky kterému si vaše výsledné nákupy zprůměrujete a eliminujete tak riziko nevýhodného nákupu. Mnohé statistiky ukazují, že právě tato DCA metoda je historicky jednou z nejziskovějších. Binance vám takovou možnost nabízí, proces je téměř identický jako při nákupu platební kartou.

Kliknete na Buy Crypto – Credit/Debit Card – Recurring Buy a zvolíte si časový interval jako vidíte na obrázku níže.

Nyní se podíváme, jak si vložíte vaše finanční prostředky na účet pomocí SEPA převodu.

Krok 1: Přihlašte se do svého účtu Binance a klikněte na Fiat and Spot, poté na Deposit.

Krok 2: Klepněte na Bank Transfer (SEPA), poté klepněte na Continue.

Následně si zvolíte částku a potvrdíte. Hotovo. Berte prosím ohled na to, že jméno na bankovním účtu, který používáte, se musí shodovat se jménem zaregistrovaným na vašem účtu Binance. Bankovní převody přes SWIFT nejsou akceptovány. SEPA platby nefungují o víkendech. Zkuste se proto vyhnout víkendu nebo státním svátkům. Obvykle to trvá 1-2 pracovní dny, než samotná platba projde bankou.

Závěr

V tomto návodu jsme si vysvětlili, jak nakoupit kryptoměny na Binance. Velkou výhodou této krypto směnárny je její uživatelsky jednoduché a intuitivní ovládání, které po pár minutách zvládne každý nováček. Bonusem je v tomto případě určitě i to, že podporuje český i slovenský jazyk, což pomůže hlavně méně jazykově zdatným uživatelům. Nezapomínejte však, že pokud s vašimi kryptoměnami nic neděláte, nejbezpečnější je je mít ve vlastní krypto peněžence, mimo burzu.

Binance CZ

Doporučujeme vám přečíst si také naši recenzi Binance Card – o dalším zajímavém produktu této největší kryptoburzy na světě či náš návod, jak používat na Binance funkci staking pro úročení nakoupených kryptoměn.

NÁVOD | Binance staking – Co je staking, jak funguje a proč využít právě ten od Binance

https://www.kryptonovinky.sk/recenze-binance-card-debetnakarta-vyhody-nevyhody-cashback-a-finalny-verdikt/

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.