Connect with us

Kryptoměny

Recenze burzy Huobi: Kompletní balíček služeb pro kryptoměnové nadšence

Zveřejněno

huobi

Brzy poté, co Čína v zemi vyhlásila zákaz obchodování s kryptoměnami ve fiatu, muselo mnoho zavedených kryptoměnových burz ukončit svou činnost v Číně a hledat útočiště v jiných částech světa. Během tohoto přemístění se některým kryptoburzám nepodařilo obnovit své funkce, ale několik dalších úspěšně přežilo a burza Huobi je právě jednou z těch úspěšných kryptoměnových burz, které přežily čínský zákaz.

Huobi je jednou z největších platforem kryptoměnových burz se sídlem původně v Pekingu, ale v současné době sídlící v Singapuru. Burza podporuje jak ICO (Initial Coin Offering) tokeny, tak kryptoměny a klade důraz na budoucí vývoj blockchainové ekonomiky.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Po svém přesídlení do Singapuru v roce 2020 po zákazu uvaleného čínskou vládou na ICO a obchodování s kryptoměnami ve fiatu Huobi založila své kanceláře v jiných částech světa, jako je Hongkong, USA, Jižní Korea, a začala prozkoumávat kryptotrhy v Japonsku. Zákaz kryptoměn v Číně a vyhoštění Huobi ze země však nemohlo zabránit kryptoburze v jejích operacích a v současné době má více než 3 miliony aktivních držitelů účtů.

Úvodní stránka Huobi

Úvodní stránka Huobi

Historie Huobi

Historie Huobi začíná Leonem Li, bývalým inženýrem společnosti Oracle, který v roce 2013 zakoupil doménu Huobi a později v tom roce začal obchodovat s BTC. Huobi, která byla motivována dynamikou získanou na rozvíjejícím se trhu s Bitcoinem v Číně, využila investice od předních investorů, včetně skupiny Sequoia Capital.

Brzy po svém spuštění Huobi dokázala, že získat podíl na krypto trhu není žádná velká věda a burza tak dosáhla obratu přes $4 miliardy za pouhé tři měsíce po svém spuštění. Do roku 2014 burza zčtyřnásobila svůj obrat a prokázala, že konečně splní potřeby asijské burzy digitálních aktiv.

Leon Li Huobi

Leon Li, zakladatel burzy Huobi

Podle hodnocení Huobi burza vykázala v roce 2016 obrat $247 miliard, což byla téměř polovina podílu na světovém trhu s kryptoměnami. Každý však ví, že trh s kryptoměnami je vždy nepředvídatelný.

K překvapení všech se to ukázalo být k dobru, když čínské úřady minulý rok udeřily svým kladivem zkázy na burzy s kryptoměnami působícími v Číně. Aby se Huobi ubránila této ráně, jediným tahem se rozhodla stáhnout všechny své krypto operace z Číny a přišla s alternativním plánem.

Tehdy se Huobi přestěhovala do Singapuru a až do té chvíle se zaměřovala na čínský trh. Následně, když burza odešla z Číny, se však musela znovu usadit jinde, aby přežila v kryptoprůmyslu. Kryptoburza tak začala globalizovat své operace, zkoumat trhy v Japonsku, Rusku, Koreji a na dalších místech.

Rozhraní platformy burzy Huobi

Huobi nabízí jedno z nejpřívětivějších uživatelských rozhraní. Díky tomu mohou noví uživatelé platformy snadno procházet jejím webem. Kromě toho web nabízí také funkci Tradingview, kde uživatelé mohou kreslit přímo do rozhraní nebo použít své oblíbené ukazatele. Navíc platforma také podporuje více než 10 jazyků z různých zemí po celém světě. Uživatelé burzy tak mohou plně maximalizovat své zkušenosti s používáním burzy.

Rozhraní platformy pro obchodování

Rozhraní platformy pro obchodování

Nechybí ani možnost přepínat mezi světlým a tmavým režimem a přidávání grafů do seznamu oblíbených. Celkově se nedá uživatelskému zážitku nic vytknout a ve srovnání s jinými platformami pro obchodování si vede velice obstojně.

Služby nabízené burzou

Huobi poskytuje svým uživatelům následující základní služby:

Rozsáhlý seznam obchodních párů

Stejně jako mnoho burz, i Huobi nabízí rozsáhlý seznam digitálních měn dostupných k obchodování. Momentálně jich je už téměř 400. Široký výběr dostupných krypto párů Huobi se více zaměřuje na přinášení projektů z Asie. Ze stejného důvodu je také považován za nejlepší destinaci pro obchodování s kryptoměnami pro další připravované projekty z Koreje, Číny a Singapuru.

Fond na ochranu uživatelů

Podobně jako přední regulovaná burza Binance, která nabízí pojišťovací politiku zvanou SAFU, Huobi převádí své zisky do svého „Fondu ochrany uživatelů“, což je spíše pojistka na krytí proti krádežím, hackům nebo jiným nepředvídatelným událostem, které mohou ovlivnit peněženky uživatelů. To je obrovské plus pro její zákazníky, protože získání takového pojistného krytí znamená jistotu, že dostanou své prostředky zpět, pokud se při obchodování na burze něco vymkne kontrole.

Obchodování s deriváty a marží

Zakladatelé Huobi si uvědomili, že nestačí poskytnout obchodní platformu pouze pro kryptoměny. Klienti očekávají od burzy něco víc, aby přežili na krypto trhu. Burzap proto spustila její vlastní derivátové produkty jak pro swapové obchodování, tak pro trhy s futures.

Brzy po uvedení svých derivátových produktů se Huobi zaměřila na obchodování s marží a nyní je jedním z lídrů na trhu nabízejících podporu C2C a maržových půjček.

Institucionální obchodní účty

Jako jedna z největších krypto burz přilákala Huobi institucionální investory a obchodníky z celého světa. Aby vyhověla potřebám těchto institucionálních obchodníků, spustila samostatné obchodování na přepážce, které zahrnuje jak OTC (Over-the-counter), tak dark pool (anonymní) obchodování.

Analýzy Smart-Chainů

Analýzy Smart-Chainů jsou velmi užitečná funkce s přidanou hodnotou nabízená na platformě Huobi. Poskytuje uživatelům přehled o různých aktivech blockchainu a více než 50 odlišných obchodních ukazatelích.

Huobi API

Huobi umožňuje svým uživatelům kódovat své obchodní roboty pomocí klíče Huobi API nebo REST API. Aby mohli uživatelé začít obchodovat s Huobi API, musí si nejprve vygenerovat svůj API klíč, který by neměli s nikým sdílet.

Klíčové vlastnosti Huobi

Klíčové vlastnosti Huobi

Poplatky za obchodování

Poplatky za obchodování na burze jsou super konkurenceschopné, čemuž vděčí za přechod platformy na ekonomiku založenou na nativních tokenech, jakou používá třeba i Binance. Burza nedělá rozdíly mezi Makerem a Takerem a účtuje si od nich paušální sazbu 0,2 %. Poplatky za obchodování však lze také snížit na 0,1 % na proměnlivé stupnici v závislosti na objemech obchodů.

Poplatky za obchodování

Poplatky za obchodování

Financování

Huobi podporuje přes 50 místních měn a 60 platebních metod pro financování účtu pro přístup k funkcím a službám na platformě. V závislosti na zemi se uživateli zobrazí dostupné možnosti vkladu pro převod fiat měny na burzu. Mezi běžné podporované možnosti vkladu patří bankovní převod, Faster Payment, AdvCash, kreditní a debetní karty, bankovní převod a SWIFT.

Platební možnosti financování

Platební možnosti financování

Huobi Token (HT)

Huobi ve svém provozu spustila svůj token HT, který běží na blockchainu Etherea. Na rozdíl od většiny nativních tokenů zavedených kryptoburzami nebyla cena HT (cena tokenu Huobi) uvolněna prostřednictvím ICO, ale byla poskytnuta jako věrnostní schéma majitelům účtů. Držitelé HT tokenů mohou platit za balíčky servisních poplatků nebo hlasovat pro nové tokeny přidané na alternativní platformu HADAX.

HT dává uživatelům právo snížit poplatky za obchodování s kryptoměnami na burze na polovinu, umožňuje jim také zapojit se do rozhodování o správě burzy a účastnit se několika IEO (Initial Exchange Offering). Navíc je snížení poplatků na Huobi pomocí HT snadné. Uživatelům stačí držet HT tokeny ve svých peněženkách a poté vybrat možnost použít HT z panelu konfigurace tokenu pro poplatky za obchodování. Potom si mohou užívat obrovské slevy oproti standardním obchodním poplatkům.

Mobilní aplikace Huobi

Huobi nabízí robustní mobilní aplikaci kompatibilní se zařízeními iOS i Android a umožňuje tak obchodníkům obchodovat na cestách. Snadno se v ní orientuje a poskytuje stejné funkce jako verze pro stolní počítače. Kromě toho aplikace umožňuje uživatelům provést všechna požadovaná ověření a registrace přímo ze samotného mobilního telefonu.

Mobilní aplikace Huobi

Mobilní aplikace Huobi

Zabezpečení a bezpečnost Huobi

Podle mnoha online recenzí a hodnocení jsou bezpečnostní opatření používaná směnárenskou platformou Huobi dobře strukturovaná, jak se očekává od obrovské a špičkové burzy kryptoměn, jakou je Huobi. Burza je postavena na pokročilé architektuře distribuovaného systému, přičemž téměř 98 % aktiv jejích klientů je drženo v offline studených peněženkách s multi-podpisy, což přidává další zabezpečení. Od jejího spuštění nebyly na kryptoburze hlášeny žádné incidenty hackingu kybernetického zabezpečení.

Huobi je důvěryhodná kryptoburza uspokojující potřeby nejvyšších tradičních standardů. A to jak finančních, tak i těch na kryptoměnových trzích po celém světě.

Zákaznická podpora

Aby Huobi oslovila svou obrovskou zákaznickou základnu nacházející se po celém světě, poskytuje zákaznické služby ve dvou jazycích – v angličtině a mandarínštině. Obchodníci mohou nahlásit problém agentům zákaznických služeb prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo online chatu. Mohou také založit lístek s jejich dotazem, který bude vyřešen během několika hodin.

Huobi poskytuje uživatelům skvělou zákaznickou podporu, má také několik sítí sociálních médií a oddanou komunitu v aplikacích pro zasílání zpráv, kde mohou obchodníci pomoci s konstruktivními řešeními.

Zákaznická podpora Huobi

Zákaznická podpora Huobi

Závěrečné zhodnocení

Platforma nabízí prvotřídní zážitek z obchodování, který odpovídá své pověsti jedné z nejlepších krypto burz. Není snadné udělat dojem, pokud jde o burzy, ale Huobi přesně toho dosahuje svým okamžitým zákaznickým servisem, rychlým a hladkým uživatelským rozhraním a vysoce bezpečnou směnou s řadou možností pro ochranu vašeho účtu.

Huobi je proto od roku 2013 přední kryptoměnovou burzou, která má vynikající funkce a služby, zabezpečení, mobilní aplikaci a konkurenceschopné poplatky za obchodování. Uživatelské rozhraní, podporované coiny a různé obchodní páry budou vyhovovat většině obchodníků s altcoiny. Pro investora zde existuje spousta finančních produktů pro maximalizaci jeho portfolia, jako je půjčování kvůli vydělávání na úrocích z kryptoměn a staking pro odměny za držené coiny.

Celkově je Huobi Global spolehlivá a bezpečná kryptoměnová platforma pro seriózní obchodování. Hloubka likvidity trhu napříč jejími obchodními páry, jako jsou BTC/USD a ETH/USD, je atraktivní pro retailové i profesionální tradery. Huobi, vybavená širokou škálou služeb a produktů pro nákup, obchod, prodej, výdělek, skladování a staking, je tak kompletním balíčkem pro nadšence do kryptoměn.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.