Connect with us

Bitcoin

2 miliony dolarů za Bitcoin do konce příštího roku, tvrdí McAfee

Zveřejněno

McAfee, Bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Již dříve to byla šílená predikce, ale nyní je možná až absurdní. John McAfee, úspěšný programátor, specialista na internetovou bezpečnost, známý propagátor bitcoinu a zároveň mimořádně kontroverzní postavička, která chtěla kandidovat na amerického prezidenta z azylu, po novém tvrdí, že Bitcoin bude do konce roku 2020 stát alespoň 2 miliony dolarů. Uvedl to v rozhovoru s Jessicou Walker z AIBCsummit.

John McAfee tak navýšil o další milión svou původní predikci, kterou v roce 2017 dokonce podmínil sázkou, když se „zavázal“, že pokud se jeho predikce nenaplní, ve veřejné televizi sní svůj vlastní penis.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

McAfee se odvolává na jednoduchou matematiku. ,,Pokud Bitcoin do konce roku 2020 bude stát méně než 2 miliony dolarů, pak selže samotná matematika, což bude zklamáním,“ konstatoval.

Hlavními katalyzátory růstu ceny bitcoinu jsou podle něj omezená nabídka Bitcoinu v kombinaci s rostoucí poptávkou. ,,Podívejme se na to reálně. Existovat bude pouze 21 milionů Bitcoinů. Sedm milionů z nich bylo navždy ztracených a pokud Satoshi zemřel, tak přidejte několik dalších,“ konstatoval.

McAfeeho čísla jsou však obtížně ověřitelné. Společnost Chainalysis dříve vypracovala studii, podle níž jsou „ztracené“ tři nebo čtyři miliony Bitcoinů, ne sedm, jak to tvrdí McAfee. Pokud jde o Bitcoin, které patří Satoshimu, tak to je také jen spekulace. Nikdo neví, kolik jich reálně mohl mít. Pravděpodobně však nepůjde o miliony.

Na druhou stranu, další McAfeeho tvrzení má něco do sebe. Poukázal na to, že pokud se jeho cenová predikce naplní, stále bude hodnota kapitalizace Bitcoinu představovat pouze 5% globálních finančních transakcí, přičemž dodal, že je přesvědčen, že se tak stane.

Mimochodem FED „vytlačil“ v rámci kvantitativního uvolňování jen za přibližně poslední měsíc více nových amerických dolarů, než je celá současná tržní kapitalizace kryptoměn. To také dobře ilustruje, jaký je ve skutečnosti současný trh s kryptoměnami stále malý.

zdroj: crypto-news-flash.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.