Connect with us

DeFi

ABEY vyhrává ocenění Blockchainové řešení roku na AIBC Europe 2021

Zveřejněno

Blockchain
Pixabay.com

ABEY a jeho ekosystém, který byl spuštěn v 1. čtvrtletí 2021, vzaly trh útokem, když se stal jedním z nejrychleji rostoucích projektů v krypto a blockchainovém prostoru. Pokrok projektu byl oceněn na AIBC Europe 2021 na Maltě, akci, která shromažďuje tisíce investorů a inovátorů z různých odvětví.

ABEY odměněn za výtečnost

Během události, která se konala 16. listopadu, byl ABEYCHAIN ​​oceněn jako Blockchainové řešení roku. Cenu udělil panel odborníků obeznámených s technologií blockchainu, společně s podporou komunity. Projekt dosáhl nového milníku podstoupením měsíců vzrušujícího vývoje. Eman Pulis, zakladatel SiGMA a majitel AIBC, řekl:

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

„Blahopřejeme ABEY k udělení ocenění AIBC Europe 2021 Blockchainové řešení roku. AIBC je průsečíkem výtečnosti v mezinárodní blockchainové komunitě a jsme nadšeni, že můžeme toto prestižní ocenění udělit nadaci ABEY.“

Philipp Sauerborn, spoluzakladatel a ředitel nadace ABEY, prohlásil:

„Toto vítězství je významným milníkem pro naše vývojáře a tisíce uživatelů, kteří tvoří ekosystém ABEY. Toto prestižní uznání je výsledkem bezpočtu hodin tvrdé práce našeho týmu ABEY a vývojářů provozujících své aplikace na našem blockchainu. Jsme odhodláni rozvíjet ekosystém ABEY, abychom našim uživatelům přinesli to nejlepší řešení, jaké dokážeme. Jsme tak vděční AIBC a jejich odborné porotě, že si všimli naší vášně a výtečnosti.“

Ve 3. čtvrtletí 2021 začal být růst ABEY skutečně pozoruhodný. Platforma zaznamenává 140 000 uživatelů a každý měsíc přidává 10 000 aktivních adres. Stále více uživatelů začíná využívat ABEYCHAIN ​​poté, co představil nové funkce a možnosti.

Platforma využívá jedinečný přístup k blockchainovému trilematu tím, že pracuje s hybridním mechanismem konsenzu, který kombinuje to nejlepší z algoritmu Proof-of-Work a Delegated Proof-of-State (DPoS). To umožnilo odstranit nevýhody, které ovlivňují špičkové blockchainy, jako je Bitcoin nebo Ethereum.

ABEYCHAIN ​​používá Výbor DPoS, který udržuje pod kontrolou své PoW uzly, aby dosáhl vysoké propustnosti transakcí. Tento inovativní model byl jedním z důvodů, proč byla platformě udělena cena. Pulis také řekl k nedávnému úspěchu ABEY následující:

„Vaše cena byla z většiny založena na hodnocení naší odborné poroty a také z menší části na veřejném hlasování. Každý vývojář provozující své dApps na ABEYCHAINu, každý uživatel XSwap.com DEX od ABEY, každý držitel kryptoměny ABEY by měl být hrdý na váš úspěch.“

Je ABEYCHAIN další velkou věcí na krypto scéně?

Ekosystém ABEY navíc zažil explozi ve všech svých fundamentech a případech využití. Kromě své nativní decentralizované burzy ABEY DEX umožňuje platforma svým uživatelům tokenizovat aktiva, těžit likviditu za účelem získání odměn, obchodovat s deriváty a další.

V budoucnu ABEYCHAIN ​​nasadí svou vlastní platformu nezaměnitelných tokenů (NFT) a stablecoin s názvem aCash Token (ACT), který svým uživatelům poskytne další nástroj pro bezpečné transakce v síti. Počet případů použití a potenciálních decentralizovaných aplikací (dApps) se zdá nekonečný, protože tento ekosystém nadále přitahuje vývojáře z blockchainů vytvořených podle klasického modelu konsensu.

ABEY bylo oceněno Blockchainovým řešením roku a nominováno na DeFi Projekt roku. ABEY navíc sponzoroval cenu Krypto influencer roku. Pokud bude projekt pokračovat ve své započaté trajektorii, mohlo by získané ocenění být pouze prvním z mnoha, které během příštího desetiletí získá.

Zdroj: 1. blockonomi.com, 2. btcmanager.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.