Connect with us

Bitcoin

Amazon popřel spekulace o platbách Bitcoinem

Zveřejněno

Popreté
Pixabay.com

Fámy o tom, že společnost Amazon začne ještě letos akceptovat Bitcoin (BTC) a následně i další kryptoměn typu Ethereum, Cardano či Bitcoin Cash jako platidlo ostatně zřejmě nebyly pravdivé. Firma, kterou zakládal nejbohatší muž planety Jeff Bezos je totiž skrz svého mluvčího popřela.

Amazon začal být intenzivně spojován s Bitcoinema kryptoměnami koncem minulého týdne, kdy potvrdil informaci o hledání nového šéfa pro oddělení specializované na kryptoměny a blockchain technologii. Následně britský plátek City AM odvolávající se na svůj údajně velmi dobře informovaný zdroj z prostředí Amazonu napsal, že největší maloobchodník na světě začne do konce roku akceptovat Bitcoin.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Tyto fámy podpořily pozitivní sentiment kolem Bitcoinu, který po delší době díky spleti událostí posílil na ceně až na úroveň 40 000 USD. Následně však firma Amazon zmiňované spekulace popřela (ačkoli nevyloučila možnost přijímání kryptoměn v budoucnu) na což Bitcoin reagoval prakticky okamžitě korekcí růstu k ceně okolo 36 500 USD.

,,Přestože náš zájem o tento sektor je opravdu reálný, spekulace, které následovaly kolem našich konkrétních plánů s kryptoměnami nejsou pravdivé,“ uvedl mluvčí Amazonu, který k možné akceptaci Bitcoinu či jiných kryptoměn jako platidla dodal, že v budoucnu není nic vyloučeno: ,,Stále se soustředíme na zkoumání toho, jak by mohlo vypadat nakupování na Amazonu v budoucnosti.“

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.