Connect with us

Bitcoin

Americká firma po halvingu BTC téměř zdvojnásobí těžební hashrate

Zveřejněno

Ťažba Bitcoin
Ťažba Bitcoin

Americká mining firma Riot Blockchain specializující se na těžbu Bitcoinu více než zdvojnásobila počet svých minerů nové generace Antminer S19, které nakoupila od čínského výrobce těchto zařízení, Bitmainu.

Nákup nových minerů stál americkou společnost téměř 2 miliony dolarů. Za předpokladu, že 2040 objednaných zařízení bude doručených do USA ve třetím čtvrtletí, firma Riot očekává, že do roku 2021 zvýší svůj operační hashrate, tedy celkovou výpočetní sílu vynaloženou na těžbu Bitcoinu, o více než 80%.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Mluvčí Bitmainu pro Severní Ameriku uvedl, že s Riot spolupracují již několik let.

Zajímavé je, že tato objednávka byla potvrzena ve stejný den, co Bitmain přiznal problém se svými ASIC minery S17, které mají údajně až 30% chybovost. Čínský gigant uvedl, že aktuálně jednají se svými odběrateli, kteří si koupili tyto chybové zařízení, o možném řešení tohoto problému.

Skutečnost, že i po halvingu mají společnosti zájem pokračovat v těžbě Bitcoinu a navyšovat svůj výkon je pozitivním signálem. Dá se to totiž interpretovat i tak, že tyto firmy počítají s růstem ceny Bitcoinu.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.