Connect with us

Analýzy

Analýza Bitcoinu (14.11.): FTX krach rozjede kaskádovité výprodeje

Zveřejněno

analyza btc
Zdroj: Canva.com

Kryptonovinky na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prinášajú pravidelné aktualizácie k Bitcoinu. Dnes sa na kráľa kryptomien Bitcoin pozrel Ing. Jan Chavrát z Crypto Kingdom.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Minulý týden přišla na kryptoměnovou scénu další obří pohroma, kdy Changpeng Zhao (CEO Binance) začal masivně prodávat tokeny FTX burzy (FTT). Právě tato situace rozbouřila celou řadu spekulantů s další výprodeji. FTX burza se nakonec dostala do problémů s likviditou a vyhlásila bankrot.

Právě kvůli aktuální situaci jsme se rozhodli pro veřejnost připravit LIVE STEAM: FTX – Následky, zajímavosti a jak se ochránit od [19:00]. Nezapomeň si připravit otázky na Ivo Čechmana.

BTC/USD

Minulý týden jsme konečně díky krachu FTX prorazili klíčovou podporu 18 000 USD, neboť se bitcoin stále vracel do akumulační oblasti mezi 20 000 USD.

Analýza bitcoinu

Analýza bitcoinu

Právě FTX rozjede další masivní výprodeje následující týdny, proto očekávám další pád bitcoinu. Aktuálně cílím další posuny dolů až k úrovním 12-14 000 USD v následujících týdnech.

Dominance bitcoinu

BTC dominance zažívá svůj již několikátý dotek podpory 40 %. Proto je jenom otázkou času, než bitcoin najde svoje dno a altcoiny zažijí nové rallye právě s průrazem této hladiny. Ovšem myslím si, že si ještě pár týdnů počkáme.

Analýza BTC dominance

Analýza BTC dominance

Kapitalizace altcoinů

Tento graf aktuálně drží silná podpora na hranici 450 mil. USD. Pokud tato hranice nevydrží, tak poletíme masivně dolů. Osobně očekávám, že to neudrží a přijde prudký výplach o minimálně dalších 30 %.

Kapitalizace altcoinů

Kapitalizace altcoinů

S&P 500

Podle analýzy minulého týdne vidíš, že inflace se opravdu snížila a SPX míří do horní rezistence, která je zároveň na hraně downtrendové linie. Přerušení této dlouhodobé konstrukce je nyní velmi nepravděpodobné.

Analýza S&P 500

Analýza S&P 500

Očekávám nyní odraz od rezistence ke spodní podpoře 3 850 USD, kde se začne pomalu ale jistě tvořit obrovský triangl, který bude ve finále buď akumulační, nebo distribuční. Abychom dokázali říci, co bude dál, budeme muset pečlivě sledovat makro indikátory v USA.

Závěr analýzy

Velmi se mi líbí aktuální situace v globálu, která začíná být stabilní. Naproti tomu krypto dává najevo existenční strach. Tohle je přesně to prostředí, na které jsem čekal s nákupy kryptoměn v kontraktu s globálem. V blízkých dnech budeme nakupovat! Mojím cílem bude hranice 30 000 USD za bitcoin, kam stále věřím, že se ještě v následujících měsících podíváme. Akcie budu řešit až S&P 500 prorazí 3 000 USD.

Nezapomeň na dnešní LIVE STEAM: FTX – Následky, zajímavosti a jak se ochránit

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Ján Čuraj

Ing. Jan CharvátCryptoKingdom50-50
Tradingu se věnuji 17 let a byl jsem traderem hedgeového fondu v obchodování měnových futures. Aktuálně obchoduji čtvrtým rokem kryptoměny pro Crypto Kingdom a řídím vlastní alternativní fond zaměřený na ruční a robotické obchodování kryptoměn.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.