Connect with us

Analýzy

Analýza Bitcoinu (17.10.): Má bitcoin šanci nyní vystřelit vzhůru?

Zveřejněno

analyza btc crypto kingdom
Zdroj: Canva.com

Kryptonovinky na základě spolupráce s kryptotrejdermi ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k Bitcoinu. Dnes se na krále kryptoměn bitcoin a také na Ethereum podíval Ing. Jan Charvát z Crypto Kingdom.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

V dnešní analýze si rozebereme možné scénáře bitcoinu z aktuálně vytvořeného trianglu kolem 20 000 USD. Projdeme si jednotlivé části. které nám řeknou, zda má pohyb nahoru nějakou šanci v naší pravděpodobnosti.

BTC/USD

Bitcoin již několik týdnů tvoří konsolidační strukturu nad podpoře 18 000 USD a s velmi úzkým rozpětím rezistence 20 000 USD. Měli bychom býti připraveni na zásadní pohyb trhu.

Bitcoin analýza

Bitcoin analýza

Z pohledu grafu bitcoinu zde není moc k řešení, neboť jsme v medvědím klesajícím trhu, kde se jednoznačně nyní tvoří bear-flag pro pokračování poklesu. Nelze z tohoto grafu přemýšlet technicky jinak. Navíc ani fundament nevypadá příliš skvěle pro celkově technologický sektor.

Dominance bitcoinu

Dominance BTC pomalu roste ve struktuře rising wedge, kde pomalu snižuje svoje objemy. Myslím, že brzy můžeme očekávat volatilní pohyb od tohoto grafu.

Analýza BTC dominance

Analýza BTC dominance

Krátkodobě můžeme ještě ve formování struktury pokračovat, ale stejně jsem toho názoru, že přijde opět čas, kdy BTC dominance bude přirozené opět pod tlakem. Buď se struktura prorazí rovnou dolů, nebo zde může být krátkodobý fejkový pohyb nahoru do žluté rezistence. Tak či tak nad 43 % bych hledal opět altcoiny.

Kapitalizace altcoinů

Po vytvoření prudkého véčka 13.11.2022 jsme museli pečlivě sledovat následující dny, zda nebudou mít altcoiny sílu k nastartování. Ukázala se, že sílu aktuálně nemají a žlutá rezistence zabrzdila další jízdu.

Kapitalizace altcoinů

Kapitalizace altcoinů

Větší pravděpodobnost je nyní pokračování poklesu až do fialové podpory na 440 mil. USD. Ovšem jsem nyní připravený i na longování, pokud bychom překonali žlutou rezistenci a týdenní svíce by zavřela nad ní. Pak právě tato rezistence by se stala podporou pro naše další obchody.

S&P 500

Právě od tohoto indexu se  bude odvíjet i další chování kryptoměnového trhu. Jsme totiž na grafu na poměrně důležité rezistencí, která bude klíčová pro další chování ceny. Po jejím překonání se můžeme dostat až k horní trendové linii tj. 4 000 USD. Zatím k překonání nedošlo a tvoříme postranní trend.

S&P 500 analýza

S&P 500 analýza

Z většího časového rámce jsem stále na stejné medvědí náladě a věřím, že dno na akciích jsme ještě nenašli. Maximálně budeme tvořit růstové korekce, aby si mohli shorteři nabrat pozice. Nyní následujících 72 hodin nám řekne, zda máme šanci, alespoň na týdenní růst trhu.

Závěr analýzy

Čekání na lepší ceny s připravenými limitkami je dle mě nejlepší aktuální strategií. Mezi tím děláme v našem VIP členství i spekulace na pokles ceny kryptoměn a naše výsledky jsou nyní opravdu super ✅ BNB +7 % ✅ EGLD +6 % ✅ ENS +3 % ✅ ATOM +14 % ✅ XRP +14 % ✅ ENS +8 % ✅ EGLD +4 %

Víš, že si můžeš vyzkoušet naše trial VIP členství na 14 dní ZDARMA?

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Ján Čuraj

Ing. Jan CharvátCryptoKingdom50-50
Tradingu se věnuji 17 let a byl jsem traderem hedgeového fondu v obchodování měnových futures. Aktuálně obchoduji čtvrtým rokem kryptoměny pro Crypto Kingdom a řídím vlastní alternativní fond zaměřený na ruční a robotické obchodování kryptoměn.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.