Connect with us

Analýzy

Analýza Bitcoinu (19.7.): Přijde další cenový sešup?

Zveřejněno

Analýza BTC
Canva.com, TradingView

Kryptonovinky na základě spolupráce s kryptotrejdermi ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k Bitcoinu. Dnes se na krále kryptoměn Bitcoin a také na Ethereum podíval Ing. Jan Čuraj z Crypto Kingdom.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Jelikož se na bitcoinu vytvořil několikatýdenní lokální postranní trend, tak z většího časového rámce jsme ve středním období v medvědí náladě, ovšem z delšího horizontu bychom měli být stále v bullrunu. Proto bychom se měli mít z aktuální konsolidační struktury na pozoru, protože bitcoin již brzy udělá razantní pohyb. Kam? To se dozvíš níže!

BTC/USD

Vždy bychom na bitcoinu měli mít scénáře, které nám umožní se pohybovat v komfortní zońě. Jelikož jsme daily bearish, tak jsem osobně stále připravený na další sešup pod 30 000 USD.

Bitcoin analýza

Bitcoin analýza

Při selském rozumu a pohledu na graf vidíme jasnou gravitace dolů společně s vycházejícím množstvím negativních zpráv. Nyní dochází ke stlačení ceny mezi supportem na 30 000 USD a nižšími minimy konsolidace. Tento týden se rozhodne, zda býci nabrali páru a půjdou si do rezistence 40 000 USD, nebo vypnout support a přijde zacinkání na stoplossy a aktivují se silné short market příkazy. Já osobně jsme zastáncem pohybu dolů na úrovně kolem 25 000 USD.

Dominance bitcoinu

Právě dominance bitcoinu je pro mě hlavním vodítkem, proč si myslím, že bitcoin padne níže. Dominance bitcoinu si totiž připravuje půdu pro další výstřel kolem bodu kontroly 46 % a celkově se vytváří rostoucí triangl.

Bitcoin dominance

Bitcoin dominance

Na volume profile můžeme vidět krásný P-profil. Nemůžu si představit, že by aktuální situace na dominanci skončila prostě jinak. Tohle je graf připravený k výstřelu.

Kapitalizace altcoinů

Ačkoliv nalezneš na grafu dva scénáře, tak já jsem zastáncem jasného pokračování v downtrendovém kanále. Spekulace na průraz je velmi riziková, a když si projedeš předchozí grafy, tak nedává moc velký smysl. Zkrátka pojďme se střednědobým trendem.

Kapitalizace altcoinů

Kapitalizace altcoinů

Budu čekat na support kolem 500 mld. USD, kde zároveň dominance BTC právě vystřelí do silné rezistence. Zde budu hledat první nákupy altcoinů.

PAXG/USDT

Gapová rezistence potvrzuje moji analýzu z minulého týdne. I zlato míří aktuálně do korekce a myslím, že ho brzy uvidíme pod 1 700 USD.

Graf PAXG/USDT

Graf PAXG/USDT

Závěr analýzy

V aktuálních letních měsících mi přijdou globální trhy ve velmi medvědí náladě a to včetně největších amerických akciových indexů. Pro nakupování není aktuálně dobré klima. Více než na trhy se naše holdingová skupina soustředí na nemovitostní sektor, kde díky rychle rostoucím cenám materiálu rostou ceny hlavně novostaveb. Podle našeho průzkumu jsou lidi ochotní dokonce tyto ceny akceptovat, proto ceny nemovitostí stále porostou. Zároveň investujeme časem i financemi do našich kryptoměnových společností.

U kryptoměn je potřeba opravdu nyní dávat pozor, kdyby přišel prudký dump, abychom mohli plošně alokovat (mít kapitál při ruce). My jsme v našem členství Portfolio vydali úplně nové portfolio včetně všech nákupek!

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním.

Autor analýzy

Ján Čuraj

Ing. Jan ČurajCryptoKingdom50-50
Tradingu se věnuji 15 let a byl jsem traderem hedgeového fondu v obchodování měnových futures. Aktuálně obchoduji čtvrtým rokem kryptoměny pro Crypto Kingdom a řídím vlastní alternativní fond zaměřený na ruční a robotické obchodování kryptoměn.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.