Connect with us

Analýzy

Analýza Bitcoinu (21.11.): Čas na další pokles ceny?

Zveřejněno

analyza btc
Zdroj: Canva.com

Kryptonovinky na základě spolupráce s kryptotrejdermi ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k Bitcoinu. Dnes se na krále kryptoměn bitcoin a také na Ethereum podíval Ing. Jan Charvát z Crypto Kingdom.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

O proti minulému týdne se toho moc nezměnilo, neboť trhy většinu času spíše stagnovaly. Dnes se podíváme, jestli americké indexy podpoří aktuální poklesovou náladu.

BTC/USD

Bitcoin celý minulý týden konsolidoval prakticky na dně po šoku ohledně pádu burzy FTX.

Bitcoin analýza

Bitcoin analýza

Prakticky se nyní čeká, kde budou velké likvidační příkazy, které budou cenu posouvat směrem dolů. Negativu na trhu potvrzují pak znepokojující informace ohledně Grayscale a Gemini.

Dominance bitcoinu

Dominance BTC zatím podporuje tezi z minulého týdne a klíčová podpora na 40 % opět dokázala odrazu graf směrem vzhůru.

Bitcoin dominance

Bitcoin dominance

Na grafu rozhodně vidíme prostor k růstu až k hranicím 42-43 % v případě dalšího poklesu trhu, tak můžou altcoiny padat více. Ovšem je třeba si uvědomit, že při tak krvavých poklesech se to již špatně vyhodnocuje, neboť volatilita BTC dominance klesá.

Kapitalizace altcoinů

Minulý týden došlo ke konsolidaci na klíčové podpoře 440 mil. USD. Asi musí být jasné, že konsolidace na klíčové podpoře by měla znamenat nabíjení na její průraz.

Kapitalizace altcoinů

Kapitalizace altcoinů

Tento týden očekávám průraz této podpory minimálně na 400 mil. USD a možné i níže.

S&P 500

Minulý týden jsme narazili na gapovou rezistenci 4 000 USD. Tato rezistence je zároveň na hraně downtrendové linie.

Analýza S&P 500

Analýza S&P 500

Podle poslední rétoriky J. Powella očekávám, že trhy vyhodnotí v následujících dnech, že FED zvedne úrokové sazby opět o 0,75 procentního bodu místo 0,5, jak nyní očekávají. Trhy by tato situace měla poslat opět pod 3 800 USD.

Závěr analýzy

Je potřeba nyní sledovat nejen konference FEDu, ale i očekávání analytiků a spekulantů. Nevěřím aktuálně tomu, že index S&P 500 překoná na delší dobu hranici 4 000 USD. Naopak to nyní dva týdny vidím spíše negativně, což by globálně mělo způsobit další pád bitcoinu vzhledem k aktuálnímu strachu z krachu dalších platforem.

Dnes startuje nejvyšší sleva v historii Crypto Kingdom -30 % BlackFriday na naše VIP členství.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Ján Čuraj

Ing. Jan CharvátCryptoKingdom50-50
Tradingu se věnuji 17 let a byl jsem traderem hedgeového fondu v obchodování měnových futures. Aktuálně obchoduji čtvrtým rokem kryptoměny pro Crypto Kingdom a řídím vlastní alternativní fond zaměřený na ruční a robotické obchodování kryptoměn.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.