Connect with us

Analýzy

Analýza Bitcoinu (6.6.): Bitcoin ve střetu s trendovou linií

Zveřejněno

analyza btc
Zdroj: Canva.com

Kryptonovinky na základě spolupráce s kryptotrejdermi ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k Bitcoinu. Dnes se na krále kryptoměn bitcoin a také na Ethereum podíval Ing. Jan Charvát z Crypto Kingdom.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Minulý týden došlo k pokračování konsolidační struktury, která začala v půlce května 2022. Trhy mají nyní velký problém s likviditou, proto není úplně snadné predikovat zpětné pohyby, ačkoliv to nyní vypadá na několik týdnů růstu.

BTC/USD

Bitcoin převedl krásný pump & dump, kde na obou stranách přelstil prvně longaře a pak shortery. Nyní to zase na první dobrou vypadá velmi pozitivně, ačkoliv jsme stále nepřekonali tu dowtrendovou linii a zpětný pohyb dolů je velmi snadný bez likvidity.

BTC analýza

BTC analýza

Nepříjemností jsou nelikvidní a zároveň volatilní pohyby na grafu. Jeví se to jako triangl, který chce prorazit skrze nahoru. Rezistence je pak dána mezi 34 -38 000 USD. Stlačení na F&G si rovněž říká o spíše výlet vzhůru.

Dominance bitcoinu

Minulý týden dominance stále rostla a ještě ji chybí kousek, aby došla do finální rezistence kolem 48 %.

Analýza BTC rezistence

Analýza BTC rezistence

Podle aktuální situace to vypadá na menší altseason, protože očekávám, že dominance spadne zpět k hranici 44 %, kde se nachází gapová podpora a zároveň rostoucí trend.

Kapitalizace altcoinů

Je velmi důležité sledovat aktuální rezistenci na hodnotě 670 mil. USD. Tato rezistence pak zařídí návrat do kanálu a následný růst.

Analýza altkapitalizace

Analýza altkapitalizace

Osobně zde vidím prostor 20-40 % u altcoinů, neboť celý triangl je poměrně dost velký a může trvat klidně celé léto.

S&P 500

Ačkoliv tento americký index minulý týden bojoval s medvědy, tak nyní to jednoznačně vypadá na lokální býčí vlajka, která bude střílet do prostor 4 300 USD. Tady bych už růstu moc nevěřil.

Analýza S&P 500

Analýza S&P 500

Nezapomeňme, že celý trend je klesající z pohledu grafu i z  pohledu makrodat. Proto aktuální situace beru jako další býčí past, neboť v grafu jsme ji už viděli 2x a vždy za to mohl negativní fundament.

Závěr analýzy

Celá situace nyní vypadá poměrně pozitivně z krátkodobého hlediska. Měli bychom se konečně dočkat pullbacků na kryptoměnových trzích a menšího klidu na amerických indexech. Vidím zde krátkodobé příležitosti ve výši desítek procent zisků. V aktuální situaci bych stále ještě HODL portfolio nenakupoval, neboť stále nevidím fázi kapitulace na kryptoměnových trzích.

Pokud chceš každodenní analýzy, predikce na ziskové příležitosti a podporu komunity. Tak se přidej k nám!

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Ján Čuraj

Ing. Jan CharvátCryptoKingdom50-50
Tradingu se věnuji 16 let a byl jsem traderem hedgeového fondu v obchodování měnových futures. Aktuálně obchoduji čtvrtým rokem kryptoměny pro Crypto Kingdom a řídím vlastní alternativní fond zaměřený na ruční a robotické obchodování kryptoměn.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.