Connect with us

Analýzy

Analýza Bitcoinu (8.8.): Čekáme na data inflace z USA

Zveřejněno

analyza btc
Zdroj: Canva.com

Kryptonovinky na základě spolupráce s kryptotrejdermi ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k Bitcoinu. Dnes se na krále kryptoměn bitcoin a také na Ethereum podíval Ing. Jan Charvát z Crypto Kingdom.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Celý minulý týden čekali býci na to, jakou sílu budou mít medvědi na klíčových rezistencích. Ovšem žádný větší vzdor nepřišel. Je to dobré znamení k tomu, aby trhy nadále rostly?

BTC/USD

Růstové objemy od začátku měsíce července na výstřelech zásadně klesají a bitcoin bude potřebovat zásadní šťávu k tomu, aby pokračoval růstem.

Bitcoin analýza

Bitcoin analýza

Vzhledem k nízkým objemům je tato situace velmi těžká na možný trading. Denní rezistence je totiž datována až ke 29 000 USD. Kdykoliv na této trase může přijít silné zamítnutí. Nyní budeme lokálně bojovat o 24 000 USD a případné zrychlení grafů a nabrání růstových objemů.

Dominance bitcoinu

BTC dominance stále pokračuje na jih a měli bychom se dostat až do klíčové podpory na 40 %. Jakmile se dostaneme na tuto hodnotu, tak můžeme opět očekávat soustředění spekulantů na bitcoin, kde stále hrozí větší pravděpodobnost, že s růstem dominance to bude znamenat pokles bitcoinu a větší pokles altcoinů.

bitcoin dominance

bitcoin dominance

Kapitalizace altcoinů

Pro mě je klíčové, že jsme překonali rezistenci od posledního swingu. Tato rezistence se nyní stává podporou.

Kapitalizace altcoinů

Kapitalizace altcoinů

Nyní mě bude zajímat až právě horní rezistence na 750 mil. USD.

S&P 500

Minulý týden v pátek jsme udrželi růstovou tendenci díky odrazu od lokální uptrendovky. Nyní právěpodobně míříme na nové maximum tohoto trendu, bude to ovšem stačit?

S&P 500 analýza

S&P 500 analýza

Klíčovou událostí  bude vyhlášení meziměsíční inflace v USA ve středu [14:30] našeho času. Poslední tři klíčové události znamenaly spíše podporu pro růst trhu, ačkoliv velmi dobrý stav trhu práce ukazuje na možné rychlejší zvedání úrokových sazeb. Jsme nyní v klíčové rezistenci a stále pod downtrendovou linií. Osobně nejsem zastáncem růstu nad 4 300 USD a v blízké době by měli shorteři cenu stlačit opět pod 4 100 USD vzhledem ke stále vysoké inflaci.

Závěr analýzy

Trhy pomalými kroky aktuálně rostou, což může  být nebezpečné pro každého spekulanta. Spekulant totiž musí bojovat s prudkými short minami, které na grafech zůstaly díky silnému medvědímu trhu. Navíc trhy rostou nahoru velmi pomalu a často taktak překonají shortové objednávky. Situace je tak napjatá a stačí špatné vyhodnocení fundamentu a trhy prudce poletí dolů, protože shorteři můžou mít už nabito.

Pokud chceš každodenní analýzy, predikce na ziskové příležitosti a podporu komunity. Tak se přidej k nám!

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním.

Autor analýzy

Ján Čuraj

Ing. Jan CharvátCryptoKingdom50-50
Tradingu se věnuji 16 let a byl jsem traderem hedgeového fondu v obchodování měnových futures. Aktuálně obchoduji čtvrtým rokem kryptoměny pro Crypto Kingdom a řídím vlastní alternativní fond zaměřený na ruční a robotické obchodování kryptoměn.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.