Connect with us

Kryptoměny

Apokalyptický scénář od Goldman Sachs nebyl autorizovaný, firma se k němu nehlásí

Zveřejněno

apokalypsa
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Snad rychleji než koronavirus se v posledních dnech šířil screenshot závěrů z údajné konverzace mezi zástupcem Goldman Sachs a jedním z klientů této nadnárodní americké společnosti zabývající se investičním bankovnictvím.

Screenshot jmenuje několik následků, které očekává od epidemie koronaviru společnost Goldman Sachs. Předpovězené scénáře působí opravdu hrozivě, ale gigant tvrdí, že tyto informace tímto způsobem nikdy nepředá a nebyly autorizované.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Podle screenshotu měli zaměstnanci Goldman Sachs mluvit s 1500 investičními společnostmi, které informovaly mj o těchto předpokladech:

  • Za 6 až 8 týdnů uvidíme globální ekonomický kolaps
  • 50 procent Američanů dostane koronavirus, což je kolem 150 milionů lidí
  • 70 procent Němců dostane koronavirus, což je kolem 58 milionů lidí
  • 80 procent případů bude lehkých, 15% vážnějších a 5 procent kritických
  • Předpokládá se, že 2 procenta nakažených zemře
  • Čínská ekonomika bude ovlivněna exportem i importem. To ovlivní i globální dodavatelský řetězec
  • Akce S & P 500 klesnou o 15 až 20 procent
  • Akciový trh se sestaví až v druhé polovině roku

Na tyto závěry reagoval Patrick Scanlan, který je viceprezidentem pro komunikaci v Goldman Sachs. ,,Závěry, které kolují sociálními sítěmi se odvolávají na naší studii vlivu COVID-19, ale připravil je neidentifikovatelný autor, nebyly autorizované a obsahují chybné informace. 12. března uskutečnil hlavní ekonom a hlavní lékař naší firmy výzvu pro klienty, během níž jsme zprostředkovali informace o ekonomickém a tržním vlivu nemoci COVID-19. Během výzvy byly citované různé statistiky o pandemii pocházející z legitimních vládních zdrojů a nebyly tedy nutně prezentovány jako názor Goldman Sachs. Tržní a ekonomické názory ve výzvě byly uvedeny v souladu se současnými zveřejněnými výzkumnými názory.“

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.