Connect with us

Bitcoin

Arthur Hayes varuje: Bitcoin může padnout k ceně $ 3000!

Zveřejněno

hayes
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Zakladatel a generální ředitel známé kryptoburzy BitMEX Arthur Hayes varoval investory, že cena Bitcoinu se může letos propadnout až k hodnotě kolem 3000 dolarů. Podobný názor sdílí i v kryptokomunitě populární trader „Crypto Capo“.

Šéf BitMEXu Arthur Hayes uvedl v rámci publikace Crypto Trader Digest z 9. dubna, že americký akciový trh čeká další etapa propadu dolů, v důsledku čehož budou krvácet i všechny ostatní třídy aktiv včetně Bitcoinu. Zároveň poznamenal, že současnému oživení na akciových trzích vůbec nevěří a jde podle něj o falešnou tendenci, která nebude mít dlouhé trvání.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Hayes v souvislosti s Bitcoinem upozornil, že podobně riziková aktiva, jako je BTC, mají v takových dobách tendenci padat.

Navzdory nepříznivé předpovědi Hayese v krátkodobém horizontu si šéf BitMEXu myslí, že do konce roku může Bitcoin pohodlně atakovat svá historická maxima 20 tisíc dolarů. Hayes předpokládá, že hodnota BTC může vypálit v období, kdy se stabilizuje situace kolem koronaviru.

Zmiňuje přitom i vakcíny. Zatímco střídmější odhady hovoří o období 12 až 18 měsíců, než se dočkáme jejich celosvětové distribuce, některé soukromé farmaceutické společnosti věří, že je dokáží dodat už do 8 měsíců. Když se tak stane, právě rizikové investice jako Bitcoin, by mohly začít nabírat na hodnotě mezi prvními.

zdroj: Cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.