Connect with us

Ethereum

Arthur Hayes změnil názor na Ethereum – vidí v něm velký potenciál

Zveřejněno

Ethereum
Zdroj: Unsplash.com

Zakladatel kryptoměnové burzy BitMEX Arthur Hayes v podcastu „Unchained Podcast“ s Laurou Shin přiznal, že se v minulosti ohledně Ethereum mýlil a dnes si myslí, že tato kryptoměna má velký potenciál.

Hayes přiznal, že během ICO horečky v Ethereum neviděl nic prospěšného a argumentoval tím, že se nemůže srovnávat s Bitcoinem, který má pevně nastavenou inflaci a konečnou nabídku. Dokonce tehdy prohlásil, že tokeny ETH jsou „psí sračky“, což je tvrzení, kterého by se dnes určitě zdržel.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Názor na Ethereum začal měnit až v roce 2020, kdy nastal první boom DeFi protokolů, k čemuž se následně přidaly NFT, ENS domény a rostoucí množství kapitálu uzamčeného v rámci decentralizovaného internetu. Tvrdí však, že stále bude trvat dost času, než se stanou opravdu velkou hnací silou budující skutečnou hodnotu této kryptoměny.

Bylo by lepší, kdyby bylo ETH deflační

Pokud jde o inflačně-deflační model Ethereum, nepřipisuje tomuto tématu takový význam, jako v minulosti. Věří, že by bylo pro Ethereum lepší, kdyby bylo deflační, ale nemyslí si, že to rozhodne o jeho úspěchu nebo neúspěchu. Za důležitější považuje, aby se celkově snižovalo množství emitovaného ETH.

Pokud jde o samotný merge, tedy přechod Ethereum na Proof of Stake konsensus, který se má stát podle posledních vyjádření Vitalika Buterina mezi 13. až 15. zářím, Arthur Hayes překvapil vyjádřením, že se obává, že k merge nakonec nedojde. Řekl, že další zpoždění při tak náročné věci by ho nepřekvapilo. Dokonce spekuloval, zda k merge vůbec dojde v roce 2022.

V úspěch ETHPoW nevěří

Tématem debaty byl také řetězec ETHPoW, tedy fork, který by měl pokračovat po přechodu Ethereum na Proof of Stake svou vlastní cestou nadále jako Proof of Work kryptoměna. Hayes si myslí, že nemá naději na dlouhodobý úspěch, protože bude mít nedostatek operátorů nodů, nebude na dostatečném množství burz a nebude mít dostatek aktivních DApps a vývojářů, což povede k tomu, že bude zastaralý.

Prozradil však, že s ETHPoW bude obchodovat, protože obchoduje se vším co má cenu nad nulou (označil to za volné peníze), ale tvrdí, že ETHPoW určitě prodá ve velmi vhodnou dobu, což může být klidně hned tehdy, když spatří světlo světa.

Zdroj:cryptoslate.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.