Connect with us

Bitcoin

Bakkt přijde v tomto čtvrtletí. Bude to velké, naznačil zástupce Fundstratu

Zveřejněno

Bakkt
Bakkt

Přední představitel analytické společnosti Fundstrat Advisors uvedl, že platforma Bakkt se svými Bitcoin futures vázanými na reálné BTC, bude spuštěna v tomto čtvrtletí.

Sam Doctor z Fundstratu to konstatoval v rámci „tweetu“, který publikoval poté, co se zúčastnil s kolegy summitu, který organizoval 18. července samotný Bakkt.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Bakkt, za kterým stojí burzovní a finanční gigant Intercontinental Exchange (ICE), již tento týden začne testovací provoz Bitcoin futures, ale datum oficiálního spuštění ještě není znám. ,,První den spuštění Bakkt bude kritický pro množství nových osvojitelů, kteří jsou připraveni vstoupit na palubu. Prodejní tým (Bakkt) získal trakci mezi makléři, tvůrci trhu, obchodními centry a poskytovateli likvidity,“ konstatoval.

Akce pod záštitou Bakkt se zúčastnila i komisařka CFTC, tedy komise, která má udělit Bakkt povolení k obchodování BTC futures s reálnými Bitcoiny, Dawn Stumpová, která uvedla, že žádná současná kryptoměna nedokáže ohrozit finanční stabilitu, ale měny regulátorů, jež zastupuje, eviduje ze strany trhu zvýšená poptávka po Bitcoin futures.

Ari Paulová, zastupující investiční společnost Blocktower, zas prohlásila, že když se objeví průlomová aplikace, která umožní používat kryptoměny bezpečně, spolehlivě a jednouše na způsob fungování PayPalu, přijde jejich obrovské masové osvojení. Zároveň konstatovala, že instituce by neměly odmítat kryptoměny, protože jde o aktiva, která mají nízkou korelaci s tradičními aktivy a dosahují 200 až 300 procentní roční zisky.

Bakkt je dlouho očekávaným produktem, který měl být původně spuštěn již 12. prosince, ale dodnes nedostal povolení od CFTC, které se potřebuje ujistit, že kryptoměny vázané na produkt budou bezpečně uschované. Na rozdíl od Bitcoin futures, které nabízí chicagská burza CME, jde totiž o produkt vázaný na reálné BTC, ne jen jejich peněžní hodnotu v dolarech.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.