Connect with us

Kryptoměny

Barclays může ukončit spolupráci s Coinbase

Zveřejněno

Coinbase
Coinbase

Britský bankovní gigant Barclays podle informací Coindesku přeruší spolupráci s americkou směnárnou na kryptoměny Coinbase, která využívá jeho služby od března 2018.

Cointelegraph v reakci na tuto zprávu konstatuje, že přerušení spolupráce mezi Coinbase a Barclays může výrazně zpomalit výměnu kryptoměn za britské libry. Coinbase totiž nebude moci v tom případě používat britský platební systém FPS pro rychlejší platby.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Je mi jasné, že Barclays cítí nějaké riziko – nevím přesně co ho vedlo k tomuto rozhodnutí, možná nějaká činnost, se kterou nebyli spokojeni. Jde zřejmě o to, že Barclays se v souvislosti s kryptoměnami necítil příliš komfortně,“ uvedl jeden z anonymních zdrojů.

Coinbase by v případě oficiálního přerušení spolupráce s Barclays měla ve Velké Británii ještě jednoho partnera – menší a mladší ClearBank.

Zatím je otázkou, do jaké míry by potvrzení této informace mohlo uškodit samotné směnárně. Coinbase se z globálního hlediska daří. Jen v minulém roce obsloužila 8 milionů nových zákazníků a to navzdory bearmarketu. Dohromady své služby od svého vzniku poskytla přes 30 milionům lidem.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.