Connect with us

Kryptoměny

Baruch na CNBC propagoval kryptoměny Solana a Algorand

Zveřejněno

TV
Zdroj: Pexels.com

Televize CNBC si nenechala ujít včerejší výrazné posílení ceny Bitcoinu a do své diskuse o kryptoměnách si pozvala Billa Barucha a Delana Sapora. První jmenovaný přiznal, že mu utekla příležitost vhodné investice do Bitcoinu a proto se zaměřil na altcoinovou scénu.

Bill Baruch, který je prezidentem firmy Blue Line Capital, chtěl v létě využít propad ceny Bitcoinu, s tím, že nákupy si naplánoval okolo ceny 20 000 USD za 1 BTC. Tak nízko se však cena Bitcoinu nakonec nedostala. ,,Nezískal jsem svou úplnou pozici, ale v konečném důsledku to vedlo k tomu, že jsem pokračoval ve studii a hledal jsem u kryptoměn jiné příležitosti, kam bych mohl investovat,“ řekl v pořadu Trading Nation.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Baruch následně konstatoval, že jeho volba padla na kryptoměny Solana a Algorand, které označil jako zajímavou alternativu k Bitcoinu.

Druhý host Delano Saporo, který založil New Street Advisors, uvedl, že trh je aktuálně přesvědčen o pokračování bitcoinového bullrunu. Pomáhají tomu i poslední pozitivní zprávy. ,,Díváme se na stále více institucí, které se angažují. Viděli jsme, že US Bank začíná nabízet custody služby. Jsme svědky toho, jak Bank of America realizuje výzkum v oblasti Bitcoinu. Myslím, že máme ještě mnoho prostoru pro pokračování bullrunu,“ prohlásil a pokračoval:

,,Tyto zprávy přinášejí další dynamiku, trh díky tomu získává další objemy. Myslím si, že se může posunout ještě o něco výše, takže stále nakupuji. Myslím, že je to příležitost pro investory, aby si konečně udělali větší hloubkovou analýzu a zjistili, zda kryptoměny mají pro ně smysl,“ dodal.

zdroj: cnbc.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.