Connect with us

Kryptoměny

Binance je blízko koupi portálu CoinMarketCap!

Zveřejněno

coinmarketcap-volume
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Jedna z největších a nejpopulárnějších kryptoměnových burz na světě Binance je podle portálu TheBlock blízko ke získání nejznámějšího portálu s cenami kryptoměn CoinMarketCap.com.

The Block informoval, že dohoda o prodeji portálu za 400 milionů dolarů je na spadnutí a očekává se, že oficiálně by měla být potvrzena již tento týden. Pokud se věci dotáhnou do zdárného konce, půjde o jednu z největších akvizic v historii kryptoprůmyslu.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Uzavření obchodu nahrávají i nedávné vyjádření zakladatele a generálního ředitele Binance Changpenga Zhaa, který prozradil, že burza je blízko k realizaci dvou velkých akvizic. Popsal je jako „velké a s významným dopadem na celý kryptosektor„.

CoinMarketCap je nejoblíbenějším webem s cenami a profily kryptoměn. Za posledních 6 měsíců ho navštívilo více než 207 milionů lidí, zatímco burzu Binance, ačkoli má největší návštěvnost ze všech kryptoburz na světě, si za stejný časový úsek otevřelo o téměř polovinu méně návštěvníků.

Na grafu níže můžete vidět podíly konkrétních burz s kryptoměnami na celkové návštěvnosti. Po Binance (21.7%) si nejvíce ukrojit z koláče Coinbase (20.3%), třetí je BitMex (11.8%).

Otázkou je, jakými změnami projde CoinMarketCap pokud se dostane do rukou Changpenga Zhaa a zda nebude portál výrazně zneužívaný na propagaci burzy Binance na úkor konkurenčních platforem.

Zdroj: theblockcrypto.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.