Connect with us

Kryptoměny

Binance Labs podpoří vývoj Web3 – vyčlenila na to 500 milionů dolarů

Zveřejněno

binance
Zdroj: Unsplash.com

Investiční odnož největší kryptoměnové burzy Binance – Binance Labs – vyčlenila 500 milionů dolarů, aby podpořila inovace v sektoru Web3 – čili vizi decentralizovaného internetu postaveného na blockchain technologii a kryptoměnách.

Binance Labs oznámila uzavření nového podpůrného fondu ve spolupráci s globálními investory DST Global Partners a Breyer Capital, přičemž 500 milionů dolarů přerozdělí mezi různé projekty v rámci více fází, aby podpořila projekty, které jsou na úplném počátku vývoje (inkubace), v počátečním stadiu nebo v pozdější fázi vývoje.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Cílem nově zavřeného investičního fondu je objevit a podpořit projekty a zakladatele s potenciálem vybudovat a vést Web3 napříč DeFi, NFT, hry, metaverse, sociálními sítěmi a dalšími segmenty,“ komentoval novinku zakladatel Binance Changpeng Zhao, který nedávno potvrdil, že burza Binance má v plánu částkou 500 milionů dolarů podpořit i akvizici Twitteru miliardářem Elonem Muskem.

Historie Binance Labs

Binance Labs, která vznikla v roce 2018, investovala již do více než 100 různých startupů – mezi ty, které podpořila patří 1inch, Axie Infinity, Dune Analytics, Elrond, Polygon či The Sandbox. Zajímavé je, že v roce 2018 finančně podpořila také vývoj první vrstvy blockchainu Terra (LUNA) v částce 3 milionů dolarů, který utrpěl v květnu fatální crash. Changpeng Zhao se včera vyjádřil, že restartu tohoto blockchainu v jeho nové formě (Terra 2.0) moc nedůvěřuje, ačkoli Binance podpořila airdrop jeho nových tokenů LUNA.

Zdroj:cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.