Connect with us

Binance Coin

Binance opět umožňuje staking Binance Coin mincí (BNB)

Zveřejněno

Staking Binance Coin
Binance, Koláž kryptonovinky

Burza Binance po čase opět uvolnila možnost stakingu nativní mince této burzy Binance Coin (BNB). Držitelé této kryptoměny, kteří ji neplánují v dohledné době prodávat, tak mají opět možnost množit své mince tohoto populárního tokenu.

Po možnosti stakovat mince Binance Coin (BNB) na burze Binance je tradičně velká poptávka. Publikovaná možnost zapojit se do 90 denního stakingu (APY 19,97%) se tak rychle vyčerpala, ale uživatelé, kteří by se v tomto okamžiku chtěli zapojit do stakingu na 30 dní (APY 14,79%) nebo 60-dní (APY 16,49%) mají stále ještě příležitost se zapojit.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Staking BNB

Využijte slevu při registraci

Pokud ještě nejste registrováni na burze Binance a plánujete tak udělat, doporučujeme, abyste použili náš registrační link s doživotní 20% slevou na obchodování na této platformě. Je to v současnosti největší možná affiliate sleva, která je k dispozici na našem trhu.

Co je Binance Coin?

Binance Coin je nativní token burzy Binance, který čerpá z růstu popularity samotné burzy Binance, ale i z toho, že hraje důležitou roli u defi projektů budovaných na Binance Smart Chainu. V době psaní tohoto článku jde o čtvrtou nejhodnotnější kryptoměnu na trhu. Od úvodu roku posílila z ceny 37 dolarů na současných přibližně 250 USD. Dosavadním maximem byla hodnota 327 USD dosažena 19. února 2021.

Na Binance Coinu je v souvislosti se stakingem zajímavé i to, že je to deflační kryptoměna – její počet v oběhu se totiž tradičním kvartálním pálením (coin Burn) snižuje. Staking tedy není jen jakousi kompenzací vysoké inflace, ale nástrojem pro množení mincí vedle toho, jak jich je ve skutečnosti k dispozici stále méně. Podrobně jsme se kryptoměně BNB věnovali v tomto profilovém článku.

Čo je to Binance Coin (BNB)? Kde sa dá kryptomena BNB kúpiť?

Naši podrobnou recenzi burzy Binance si můžete přečíst zde. Pokud preferujete zpracování formou videa, viz video níže.

Veľká recenzia kryptoburzy Binance: História, produkty, Binance Coin či bezpečnosť

Video recenze burzy Binance

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.