Connect with us

Binance Coin

Binance považuje „kryptozimu“ za ideální čas na podnikání, Coinbase jde naopak propouštět

Zveřejněno

Binance
Zdroj: Unsplash.com

Zakladatel a CEO největší kryptomšnové burzy na světě Binance Changpeng Zhao známý také pod zkratkou „CZ“ poznamenal, že kryptozima je dobrá pro podnikání a že má s takovým obdobím již mnoho zkušeností.

CZ se v tomto duchu vyjádřil v odpovědi na otázku, jak se bude Binance v tomto období dařit. ,,Není to poprvé, co jsme prošli kryptozimou. Pokud je toto kryptozima, je to už moje třetí a pro Binance druhá. Takže to není poprvé, co jsme si tím prošli.“

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Changpeng Zhao také naznačil, že Binance je v dobré kondici a zdá se, že ve výrazně lepší než její konkurence – například burzy Gemini a Coinbase totiž výrazně škrtají rozpočty, pozastavují nábory nových zaměstnanců a dokonce se chystají také na výrazné propouštění.

,,Právě teď je mnohem lepší zaměstnávat, protože během býčích trhů každý začíná své vlastní projekty a každý dostává směšnou částku kompenzace. Nyní jsou trhy vyváženější, takže jsou k dispozici špičkové talenty a my je chceme najmout,“ odpověděl zakladatel Binance sebevědomě a poznamenal, že toto období je pro jeho firmu skvělým časem pro další expanzi a najímání lidí.

Coinbase chystá velké propouštění, plánují jej i další

Pokud jde o zmiňovanou konkurenci, Crypto.com a BlockFi již propustily 5% zaměstnanců a obchodní platforma Robinhood v dubnu až 9%. Největší americká kryptoburza Coinbase, která se loni stala první kryptoburzou obchodovanou na burze, plánuje podle nejnovějších zpráv propustit dokonce až přibližně 18 % svých zaměstnanců.

,,Zdá se, že po více než 10-letém ekonomickém boomu vstupujeme do recese. Recese by mohla vést k další kryptozimě a mohla by trvat delší období,“ vysvětlil toto těžké rozhodnutí CEO Coinbase Brian Armstrong, který argumentoval, že tímto krokem se připravují na přežití bearmarketu, protože ty předchozí znamenaly pro firmu výrazné snížení příjmů. Armstrong také upozornil, že Coinbase rostla příliš rychle a během posledních 18 měsíců se počet jejích zaměstnanců zvýšil až čtyřikrát, což je „příliš mnoho na to, aby zůstali efektivní a dokázali řídit tento nejistý trh“.

Binance propouštění neplánuje

Šéf Binance Changpeng Zhao propouštěcí plány zatím nemá a také dodává: ,,Binance byla vždy velmi šetrná při velkých výdajích, nesponzorovali jsme Super bowl, nekupovali jsme práva na stadion.“

CZ tím poukazoval na to, že zatímco Binance investovala do lidí a infrastruktury, Coinbase si platila extrémně drahé reklamy během SuperBowlu či Crypto.com si za 700 milionů dolarů zaplatila dlouholetá práva na pojmenování multifunkční arény v Los Angeles, v níž hrávají své zápasy Los Angeles Lakers (NBA), LA Clippers (NBA) nebo Los Angeles Kings (NHL).

Binance naopak největší peníze utratila v předchozích letech na koupi podílu v magazínu Forbes (200 milionů dolarů) a vyčlenila 500 milionů dolarů na podporu koupě Twitteru Elonem Muskem, bude-li obchod dotažen do zdárného konce.

Zhao zároveň oznámil, že Binance uzavřela nová partnerství s populární platformou Splyt, která umožní zákazníkům Binance platit kryptoměnami za služby spojené s ubytováním, pronájmem kol, skútrů, plateb za letištní transfery, veřejnou dopravu či dokonce i donášku jídla. Pro Splyt to bude první partnerství v oblasti kryptoměn, přičemž Binance dodává, že po spuštění integrace nebude nutné, aby docházelo ke konverzi kryptoměn na fiat měnu.

Zdroj:cointelegraph.com,cointelegraph.com,cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.