Connect with us

Binance Coin

Binance se připravuje na budoucnost – investuje do hardwarových peněženek!

Zveřejněno

Binance
Zdroj: Unsplash.com

Binance Labs provedla strategickou investici do belgické firmy Ngrave na výrobu hardwarových peněženek.

 • Kryptoměnová burza Binance činí pokroky i v odvětví hardwarových peněženek. 21. listopadu oznámila, že její divize – Binance Labs uskutečnila strategickou investici do belgické firmy Ngrave.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.
 • Společnost Ngrave, založená v roce 2018, se specializuje na vlastní správu kryptoměn. Poskytuje bezpečnostní balíček sestávající ze tří hlavních prvků: hardwarová peněženka Zero, nástroj pro zálohování klíčů Graphene a mobilní aplikace Liquid.
 • Yi He, spoluzakladatel Binance a vedoucí Binance Labs, poukázal na to, že bezpečnost je nejdůležitějším prvkem pro přijetí kryptoměn. „Vlastní peněženky jsou jednou z nejbezpečnějších metod pro ukládání digitálních aktiv,“ řekl. Následně dodal, že Binance se snaží pokračovat v podpoře startupů, které zvyšují bezpečnost uživatelů.
 • Ngrave není prvním poskytovatelem hardwarové peněženky v portfoliu Binance Labs. Již v roce 2018 investovala do výrobce hardwarových peněženek SafePal. Binance také integrovala řešení SafePal do své platformy a v říjnu přidala aplikaci SafePal Mini do aplikace Binance.
 • Začátkem listopadu Binance uzavřela spolupráci i s výrobcem hardwarových peněženek Ledger. Cílem bylo umožnit uživatelům Binance nakupovat kryptoměny přímo přes aplikaci Ledger pomocí jejich bankovních karet.
 • Probíhající kryptozima urychlila růst odvětví hardwarových peněženek, zatímco mnoho centralizovaných kryptoměnových burz stagnuje.
 • Na rozdíl od burz umožňují hardwarové peněženky uživatelům lépe kontrolovat své finanční prostředky zabezpečením vlastních soukromých klíčů. Podle údajů z několika studií zveřejněných v červenci by odvětví hardwarových peněženek mohlo v blízké budoucnosti růst rychlejším tempem než burzy.

Burzy už nejsou třeba?

 • 14. listopadu generální ředitel Binance, Changpeng Zhao, dokonce připustil, že centralizované burzy už nemusí být nutné, protože investoři přecházejí na řešení s vlastní správou.
 • „Pokud dokážeme najít způsob, jak umožnit lidem držet svůj vlastní majetek ve vlastní úschově bezpečně a jednoduše, tak, že to dokáže 99% běžné populace, centralizované burzy nebudou muset existovat, což je skvělé,“ řekl Zhao.
 • Jeho prohlášení přišlo krátce poté, co generální ředitel Ledger Pascal Gauthier tvrdil, že softwarová peněženka Trust Wallet vlastněná Binance musí nabízet možnost Ledger Connect, aby svým uživatelům poskytla lepší bezpečnost.

 • „Jinak je to prostě nebezpečné,“ prohlásil generální ředitel 13. listopadu. Možnost připojení umožňuje uživatelům Trust Wallet ukládat si klíče na zařízení Ledger místo toho, aby je ukládali do mobilního telefonu nebo počítače.

Zdroj:cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.