Connect with us

Kryptoměny

Binance ukončuje podporu tokenizovaných akcií Tesla, Apple či Microsoft

Zveřejněno

Stop
Pixabay.com

Když v první polovině dubna 2011 největší kryptoměnová burza na světě Binance oznámila, že přináší možnost obchodování tokenizovaných akcií společnosti Tesla, předpokládalo se, že tím začíná nová éra obchodování akcií populárních světových firem skrz tuto oblíbenou platformu. Tento příběh však nakonec končí dříve, než vůbec pořádně začal.

Burza Binance včera 16.7.2021 oznámila, že okamžitě ukončuje možnost obchodování tokenizovaných akcií, které měla v nabídce. Čili akcií Tesla, Apple, Coinbase, Mircostrategy či Microsoft. Jinak řečeno tyto akcie v tokenizované formě si na Binance už nekoupíte, ale pokud je již vlastníte, Binance vám dává možnost jejich manuálního prodeje do 14.10.2021. Oznámila to na své stránce zde, kde je i několik detailů týkající se možnosti přesunu těchto akcií jinam.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Burza okomentovala toto rozhodnutí jen velmi vágním konstatování, že se chce zaměřit na jiné segmenty kryptoměnového trhu, ale podle všeho byla k tomuto kroku donucena kvůli rostoucímu tlaku ze strany regulátorů, kteří se do ní v poslední době pořádně „zakousli“.

Různé varování před Binance v předešlých týdnech zveřejnily regulační orgány ve Velké Británii, Kanadě, Německu či Japonsku, což například vedlo i k tomu, že britské banky Barclays a Santander UK pozastavili možnost posílat peníze na burzu Binance svým klientům.

Binance o pár dní později oznámila, že již není možné poslat eura na platformu SEPA převodem (údajně pouze dočasně), což se snaží aktuální kompenzovat alespoň dočasnou akcií na nulové poplatky za vklady platebními kartami.

Nuž, jak jsme vás také informovali spolupráci s Binance se rozhodla ukončit kvůli regulačním nejasnostem i společnost Clear Junction, která patřila mezi její důležité platební partnery na evropské scéně.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.