Connect with us

Bitcoin

Bitcoin čelí kvůli koronaviru největší výzvě v historii, tvrdí BitMEX

Zveřejněno

Bitcoin Koronavírus
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Výzkumné oddělení druhé největší kryptoburzy podle denního objemu realizovaných obchodů BitMEX tvrdí, že Bitcoin v době šířící se epidemie koronaviru čelí největší výzvě, jaké dosud čelil.

BitMEX Research publikovala analýzu dopadu pandemie COVID-19 na finanční trhy s názvem „Inflace se blíží“. Naznačuje v ní scénáře možného krachu finančních trhů a největšího hospodářského neklidu od finanční krize v roce 2008. Ve stejné analýze BitMEX porovnává tyto události s prasknutím Dotcom bubliny v roce 2000 a asijskou krizí v roce 1997.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

BitMEX Research zdůrazňuje, že inflace pravděpodobně odhalí jednoho jasného vítěze v novém globálním finančním režimu. Zdůrazňuje přitom, že Bitcoin, který byl vytvořen na přelomu let 2008 a 2009 jako reakce na vypuknutí finanční krize v roce 2008 bude mít největší šanci ukázat svou reálnou hodnotu.

,,Podle našeho názoru v tomto změněném ekonomickém režimu, kde jsou ekonomika a finanční trhy předurčeny ke ztrátám, s žádným výrazným uchycením, by to mohla být pro Bitcoin největší příležitost, jakou během svého krátkého života zažil,“ uvádí.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.