Connect with us

Bitcoin

Bitcoin je lepší než fyzický majetek, hájí BTC Michael Saylor

Zveřejněno

Bitcoin
Zdroj: Unsplash.com

Michael Saylor, zakladatel největšího veřejně obchodovaného držitele bitcoinů firmy Microstrategy, se domnívá, že Bitcoin je z dlouhodobého hlediska lepší investice, než fyzický majetek.

Saylor, který se v posledních dvou letech stal největším bitcoinovým býkem pro obrovské investice Microstrategy do této kryptoměny, opět zdůraznil svoji velkou důvěru v BTC, když tvrdil, že Bitcoin je lepší držitel hodnoty, než fyzický typ majetku jako jsou zlato, akcie firem nebo samotné nemovitosti.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Máte-li nemovitost v Africe, někdo kdo bydlí v Londýně, si ji od vás nepronajme. Ale pokud máte miliardu dolarů v bitcoinech, můžete je využít na půjčku, nebo je vy půjčit komukoli na světě,” poznamenal během konference Australia Crypto Convenction vedle toho, jak zmínil, že bitcoin je podporován těžebním hardwarem v hodnotě 20 miliard dolarů a energií v hodnotě 20 miliard dolarů.

Saylor také zmínil, že u fyzického majetku vznikají další problémy, které se týkají jeho údržby či daní spojených s dlouhodobým vlastnictvím nebo jeho děděním, které v případě BTC neexistují. Geopolitické napětí ve světě také ohrožuje některé typy majetku o které můžete v důsledku války přijít.

,,Bitcoin představuje majetek, který můžete získat v malých kouscích, který můžete nosit s sebou kamkoli jdete. Můžete jej dát svým dětem a ty svým dětem a za 250 let možná bude vaše rodina stále vlastnit tento majetek.”

Následně zmínil, že v případě fyzického majetku se ne každý vyhne daním z dědictví podobným způsobem jako nový britský král Karel III. Saylor na konferenci v Austrálii také připomněl, že BTC funguje bezpečně již 13 let a že jeho pravidelné upgrady jej činí rychlejším a bezpečnějším – zmínil ale i pokroky, které se dějí na jeho 2 a 3 vrstvě, které ho mají posunout ještě dále.

Zdroj:cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.