Connect with us

Bitcoin

Bitcoin je technologie, zlato je mrtvé, vzkázal Cuban Schiffovi

Zveřejněno

Bitcoin Zlato
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Zlato zemře jako udržitel hodnoty. To je vzkaz miliardáře Marka Cubana snad největšímu propagátorovi zlata Petru Schiffovi. Z Cubana se mezitím stává stále větší fanoušek Bitcoinu a Ethereum.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

„Přestřelka“ příspěvků mezi Markem Cubanem, který je mimo jiné majitelem klubu NBA Dallas Mavericks, a Petrem Schiffem, se strhla v průběhu 2. března. Jejím impulsem byl „tweet“, ve kterém Schiff označil Wall Street firmy, které se začaly orientovat na Bitcoin, za hloupé.

Cuban v reakci na tato tvrzení Schiffovi vzkázal: ,,Zlato je mrtvé. Musíš se posunout vpřed. Bitcoin a Ethereum jsou technologie, díky kterým se každý může stát bankéřem. Umožňují bezplatnou výměnu hodnoty a lze je rozšířit do neomezeného rozsahu přes množství osobních aplikací.“

Cuban zároveň Schiffovi vzkázal, že kryptoměny mají možnost stále se zlepšovat, být levnější na používání, být rychlejší a přinášet nové aplikace a využití. Mohou tedy přinést něco, co dnes ještě ani neznáme. ,,Zlato se však nikdy nezmění. A proto zemře jako udržitel hodnoty,“ doplnil.

Tweety Schiffa jako nákupní indikátor?

Mezitím si bitcoinová komunita našla v osobě Petra Schiffa dobrého investičního poradce v tom smyslu, že vždy když predikoval pád Bitcoinu, došlo k jeho prudkému růstu. Ilustruje to i přiložený graf a dva „nákupní signály“ Schiffa z úvodu roku 2021.

Sam Baker dokonce tvrdí, že na základě Schiffova „tweetu“ vypracoval obchodní algoritmus, který po příspěvcích Schiffa na téma Bitcoin kupuje BTC a následně jej prodává o 3 dny později. Od května 2020 provedl 203 obchodů s annualizovaným ziskem, tedy výnosností za poslední rok, téměř 1000%. 65% obchodů bylo prý profitabilních s přibližně 3% návratností.

Čo je to Bitcoin (BTC)? Kde ho kúpiť a ako si BTC chrániť?

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.