Connect with us

Bitcoin

Bitcoin míří na $30 000 ještě před další výraznější korekcí

Zveřejněno

bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Cena Bitcoinu se opět obchoduje nad úrovní 12 tisíc dolarů a současný tržní cyklus naznačuje, že útok na nové cenové maximum Bitcoinu je možný již brzy.

Generální ředitel společnosti Morgan Creek Capital Mark Yusko to řekl v rozhovoru pro CNBC, kde zdůraznil, že Bitcoin je od října 2018 dlouhodobě nejvýkonnějším obchodovatelným aktivem.

,,Myslím, že jsme v dalším parabolickém pohybu. Ten nás pravděpodobně přenese na úroveň 30 000 dolarů ještě předtím, než dostaneme malou korekci,“ vyjádřil mimořádně pozitivní přesvědčení jen zhruba den poté, co Peter Brandt zas varoval, že Bitcoin může teoreticky čekat až 80% korekce současného 7-měsíčního růstu.

Peter Brandt varuje: Možná je až 80% korekce růstu Bitcoinu!

Yusko poukázal na to, že cena Bitcoinu od října 2018 prudce vzrostla až o 70 procent, zatímco akciový trh ve stejném období je přibližně stejný. Domnívá se, že pro Bitcoin bude poměrné jednoduché dostat se na cenu 100 000 dolarů za jeden Bitcoin již do roku 2021.

Šlo by v tom případě o 733-procentní nárůst jeho ceny v příštích několika letech, což je u jiných druhů aktiv v podstatě nemyslitelné.

Předpověď Yuska, že Bitcoin může do roku 2021 dosáhnout cenu 100 000 USD, přitom není nejodvážnější. Miliardář Tim Draper si myslí, že Bitcoin by v té době mohl stát již 250 tisíc dolarů. Pomoci mu k tomu může i vysoké tempo, které nastolili Bitcoinoví vývojáři, kteří pracují na problémech jeho škálovatelnosti.

Bitcoinu podle Yuska nahrávají i fundamentální katalyzátory, jako je institucionální adopce kryptoměn zda to, že Bitcoin benefituje ze zpomalujícího se globálního hospodářství. Akciový trh je podle něj nadhodnocený a jakékoliv předpokládané blížící se snížení úrokových sazeb budou znamením slábnoucí ekonomiky.

zdroj: ccn.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.