Connect with us

Bitcoin

Bitcoin může jít díky šílenství i na $ 200 000, předpokládá Bobby Lee

Zveřejněno

Bitcoin
Zdroj: Pixabay.com

Zakladatel kryptoburzy BTCC a zároveň jeden z prvních velkých bitcoinových investorů Bobby Lee je přesvědčen, že bitcoinový bullrun  neskončil a nejznámější kryptoměna má nekročené k vytvoření nových historických cenových maxim. Ty podle něj mohou snadno dojít až k ceně 200 000 dolarů za jeden Bitcoin.

Bobby Lee mluvil o Bitcoinu ve čtvrtečním rozhovoru pro Bloomberg, ve kterém dal stranou všechny domněnky, že BTC je v problémech. Ani poslední oslabení o 5% po nejnovějším čínském FUD nevnímal vůbec tragicky. Následně konstatoval, že BTC nejen velmi pravděpodobně dorovná své současné ATH ($ 64 000), ale velmi pravděpodobně ho i výrazně překoná.

,,Myslím, že snadno se může dostat nad 100 000 a následně v závislosti na tom, jaká bude celá rally „ostrá“, se pravděpodobně dotkne 200 000 USD, nebo i překoná tuto hranici,“ uvedl.

,,Překonat 200 000 dolarů bude samozřejmě velký milník, takže bude kolem Bitcoinu hodně mediálního zájmu a to povede k tomu, čemu se říká FOMO – strach z zmeškané příležitosti. Zpravidla se to stává každých několik let a myslím, že FOMO rally u Bitcoinu už nějaký čas visí ve vzduchu.“

Chléb se může lámat v říjnu

Září bývá pro akciové trhy ale i Bitcoin většinou nepříznivý. Říjen však během předešlých bitcoinových bullrunů dopadl vždy mimořádně pozitivně. I tentokrát je možné, že v říjnu se objeví zprávy, které mohou Bitcoin výrazně ovlivnit.

V USA se bude opět intenzivně řešit téma Infrastructure Bill, zákona, který obsahuje pro kryptoměny několik problémových bodů. Negativní zprávy v souvislosti s touto legislativní by mohly ovlivnit i náladu ve spojení s Bitcoinem a dalšími kryptoměnami.

Do kategorie možných negativních vlivů je nepochybně nutné zařadit i situaci na akciových trzích. Pokud se bude dařit akciím (hlavně pokud je podrží FED, ECB a další centrální banky), Bitcoin má otevřené dveře směrem nahoru. Opačná situace mu může naopak vážně uškodit.

V říjnu bychom se také mohli dočkat schválení pravého Bitcoinu ETF americkou komisí pro cenné papíry a burzu (SEC). To by mohlo být spouštěčem nové euforické vlny na trhu s kryptoměnami jelikož SEC dosud všechny žádosti o Bitcoin ETF zamítla.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.