Connect with us

Analýzy

Bitcoin rychlovka (-10 %): Manipulace s daty?

Zveřejněno

analyza btc
Zdroj: Canva.com

Kryptonovinky na základě spolupráce s kryptotrejdermi ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k Bitcoinu. V této rubrice se podívá na rychlé shrnutí pádu ceny bitcoinu Ing. Jan Charvát z Crypto Kingdom.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Včera jsme byli světky 5% pádu amerického indexu S&P 500. Na to reagovala téměř všechna aktiva kótována k dolaru svým poklesem. Spekulanti utíkali z aktiv opět do amerického dolaru. V této rychlovce si ukážeme, co se vlastně stalo. Můžeš se podívat na video, nebo si přečíst obsah pod videem v textové podobě.

Proč bitcoin spadnul?

Analytici totiž očekávali, že inflace v USA bude 8,1 % a realita je aktuálně 8,3 %. Spekulanti tuto situace vyhodnotili jako velmi negativní, neboť FED bude drtit trhy monetární restrikcí. Tato reakce mi přijde jako přetažená za uši. Trochu z toho mám pocit, že nám velcí hráči opět manipulují nejen s trhem, ale i s predikčními daty.

Co ukazuje analýza po crashi?

Bitcoin potvrzuje svoji dlouhodobou medvědí strukturu, kde před zásadním střetem s trendovou linii zamířil prudce dolů. Nyní bychom měli znova testovat dno celé struktury mezi 17 – 18 000 USD. Bitcoin by se měl v následujících několika týdnech spíše chystat na průraz 17 000 USD.

Bitcoin rychlovka

Bitcoin rychlovka

Co nyní rozhodně nedělat?

V první řadě bych si rozmyslel, co vlastně chci od aktuálního poklesu bitcoinu. Jak budu kalkulovat s tím, že bitcoin může ještě zásadě spadnout? Pro dlouhodobé hodlery se jeví zajímavý DCA model, kde bych se soustředil na dokupy pod 20 000 USD. Aktuálně bych měl maximálně 25 % alokováno. Pokud chci tradovat, tak nedržet pozice longů více než několik dní, protože vyšší časové rámce půjdou proti tobě. Spíše bych se soustředit na nabírání shortů při korekcích směrem vzhůru, tak jak to nyní děláme my v signálech.

Soutěž o iPhone 13 a neomezené ASP členství

V rámci našich dvou komunit Crypto Kingdom a Kryptotrejder jsme si pro Tebe připravili velkou komunitní soutěž, kde můžeš vyhrát mobilní telefon a náš doživotní kryptoměnový mentoring. Stačí odpovědět na čtyři znalostní otázky ze světa kryptoměn a registrovat se do soutěže. Otázky nalezneš ZDE.

Autor analýzy

Ján Čuraj

Ing. Jan CharvátCryptoKingdom50-50
Tradingu se věnuji 17 let a byl jsem traderem hedgeového fondu v obchodování měnových futures. Aktuálně obchoduji čtvrtým rokem kryptoměny pro Crypto Kingdom a řídím vlastní alternativní fond zaměřený na ruční a robotické obchodování kryptoměn.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.