Connect with us

Cardano

Blíží se důležitý den pro Cardano (ADA) – známé je datum hardforku Vasil!

Zveřejněno

Cardano
Zdroj: Pixabay.com

Dlouho očekávaný několikrát odkládaný hardfork kryptoměny Cardano (ADA) s názvem Vasil se uskuteční 22. září. Oznámil to CEO Input Output a zakladatel tohoto coinu Charles Hoskinson.

Podle společnosti Input Output, která stojí za vývojem Cardano, bylo dosaženo tří důležitých milníků stanovené před tím, než bude hardfork realizován na hlavní síti této kryptoměny.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.
  1. 75% bloků na mainnetu použilo nejnovější aktualizaci node 1.35.3
  2. Podporu pro hardfork vyjádřilo 25 předních burz, které zastupují 80% celkové likvidity obchodování ADA – Binance má již téměř vše hotové, MEC a Bittrue jsou 100% připraveni a Coinbase, WhiteBit či BKEX či HitBTC na úpravách intenzivně pracují
  3. 10 nejspoluužívanějších Cardano DApps potvrdilo, že upgradovali svá řešení na nodu 1.35.3 a jsou připraveni na hardfork.

Co řeší HF Vasil?

Hardfork Vasil přinese na Cardano lepší škálování a nižší transakční poplatky. Jeho součástí bude také upgrade programovacího jazyka Plutus určeného pro budování smart kontraktů na Cardano. Představen byl u předchozího důležitého hardforku Alonzo, který v září 2021 s sebou přinesl možnost psát na Cardano smart kontrakty.

Důležitý update je pojmenován podle Vasila Dabova, bulharského člena komunity Cardano, který zemřel v roce 2021. Komunita kolem této kryptoměny věří, že rychlejší transakce a nižší poplatky budou důležitým kusem skládačky, které posunou adopci decentralizovaných financí (DApps) na Cardano a přiblíží tento blockchain v aktivním využívání ke konkurenci.

Zdroj:cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.