Connect with us

Kryptoměny

Blockchain a virtuální svět půjdou ruku v ruce

Zveřejněno

virtualna-realita
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Společnost Sensorium specializující se na virtuální realitu oznámila partnerství s blockchainovou společností Global Blockchain Business Council (GBBC), protože vidí v propojení blockchain technologie a virtuální reality velký potenciál.

Alex Blagirev, který působí ve funkci technologického ředitele této společnosti uvedl, že sociální média už nyní hledají způsoby, jak pomocí virtuální reality změnit způsob interakce lidí napříč světem online formou.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,V této souvislosti bude technologie blockchainu podle všeho hrát důležitou roli při vytváření digitálních aktiv ve virtuální online ekonomice. Technologie blockchain lze použít na ochranu osobního vlastnictví a autorských práv, jakož i na vytvoření nových modelů reklamy ve virtuálních světech. Podobně jako je tomu ve skutečném světě. „

Brian Kean, COO Sensorium, zdůraznil, že technologie distribuované knihy (DLT), přináší bezpečnostní výhody. ,,Krádeže identity, falešné účty a tak dále. To vše bude do značné míry eliminováno, protože od lidských účastníků společensko-virtuálního světa se bude vyžadovat, aby si ověřili svou totožnost skrz blockchain. „

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.