Millionero

Millionero

Blockspace

Trading skupiny > Blockspace

Blockspace

Základní údaje

Webová stránka:  www.blockspace.cz
Telegram: t.me/blockspacecz
YouTube: Block Space
Facebook stránka: Blockspace CZ

Základní  popis

,,Orientuji se především na to, abych informace obsažené v grafu předal sledujícím srozumitelně a jednoduše. Aby každý věděl, co se v trhu aktuálně děje a co je od něj možné očekávat,“ uvádi zakladatel projektu Andrej Kalvoda.

Andrej Kalvoda Blockspace

Produkty

Orientace na trhy:
kryptoměny – áno
forex – nie
indexy – nie
komodity  – áno
akcie – nie

Kurzy

Space trading

Kurz obchodování, který vezme absolutního nováčka v tradingu a provede ho jak základními, tak středně pokročilými znalostmi technické analýzy i tradingu. Součástí jsou základy několika různých trading strategií včetně metody akumulace a distribuce, harmonických patternů, nebo ichimoku.

Blockspace Premium

Členstvím v Blockspace Premium nezískáte čistě obchodní signály, ale budete dostávat analýzy BTC a altcoinů každý den. ,,Pokud se v grafech bude rýsovat pěkný obchodní setup, budete o něm vědět také. Základem ale je, abyste byli za každých okolností v obraze a věděli, jaký další vývoj trhu očekávat,“ uvádi autor projektu Andrej Kalvoda.

E-booky

Jak na investice – Průvodce ekonomickými cykly pro začínající investory

,,Uvažovali jste, že si chcete odkládat část peněz do klasických investic, ale nevíte, jestli raději nakoupit akcie, nemovitosti, nebo třeba zlato? Vše je řízeno investičními cykly, a v tomto krátkém e-booku najdete kompletní návod na to, jak jednoduše zjistit, na které straně trhu je nyní nevyužitá investorská příležitost,“ zní opis e-booku.

YouTube kanál

Na youtube Blockspace najdete technické analýzy kryptoměnového trhu, podcasty o investicích, nebo i rozhovory se zajímavými lidmi z investorského prostředí.

Služby zdarma

  • technické analýzy v článcích a videích
  • vzdělávání ohledně financí a investic

Ceny služeb

Aktuálni ceník služeb Blockspace naleznete na oficiálních stránkách projektu v sekci OBCHOD.