Connect with us

Bitcoin

Bloomberg analytik pochválil Bitcoin, ale halving nepovažuje za významný

Zveřejněno

Bitcoin Hulk
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Analytik Mike McGlone z Bloomberg Intelligence se vyjádřil na adresu Bitcoinu pozitivním způsobem, ale vedle toho se nechal slyšet, že blížící se halving z pohledu jeho vlivu na cenu nepovažuje za významný moment.

McGlone, který o sobě mluví jako o objektivním obchodníkovi, který nedělá žádné investiční rady a ani doporučení, mluvil na téma Bitcoinu s redakcí Cointelegraph.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Analytik Bloomberg má 10-leté zkušenosti s obchodováním komodit a přiznal, že byl upřímně ohromen robustností a silou Bitcoinu v posledních týdnech. ,,Akciový trh zažil největší korekci od Velké hospodářské deprese, kdy se propadl o 15 procent. Domnívá se, že je velmi významným faktem, že Bitcoin tuto bouři ustálí. Klíčová věc, kterou v tom nacházím je to, že se nikdy nepřestal obchodovat, nikdy se nezastavil, neměl vedení z třetí strany. Pro někoho jako jsem já, čili člověka, který obchoduje s komoditami, je to velmi působivé.“

McGlone následně dodal k ostatním kryptoměnám: ,,Býčí jsem jen u Bitcoinu. Myslím, že zbytek trhu je jen 5 tisíc „wannabes“ (někdo, kdo se tváří být něčím, co není pozn.red.)“

Pokud jde o halving, McGlone řekl, že je jen „pro amatéry“. Předpokládá, že efekt dělení odměny za vytěžení nového bloku o polovinu je již dávno započítán v ceně.

Jelikož jako zaměstnanec Bloombergu nemůže říct cenové predikce, označil v souvislosti s Bitcoinem alespoň klíčové supporty a rezistence. ,,Myslím, že klíčový odpor, na který se budou lidé dívat, je 10 tisíc dolarů. Byl bych naopak velmi zklamaný, kdyby se Bitcoin obchodoval za méně než 5000 USD. “

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.