Connect with us

Kryptoměny

Bloomberg zveřejnil v souvislosti s Bitcoinem bullish zprávu. Věří v jeho další růst

Zveřejněno

Bitcoin
Zdroj: Unsplash.com

Nejnovější studie Bloomberg Intelligence naznačuje, že Bitcoin se může začít chovat spíše jako státní dluhopis, než jako běžný akciový titul.

V srpnovém vydání “ Crypto Outlook “ od Bloomberg Intelligence , který připravili hlavní komoditní stratég společnosti Mike McGlone a hlavní analytik tržní struktury Jamie Coutts, se porovnává Bitcoin s jinými trhy – zejména se zlatem, dluhopisy a ropou. Autoři v něm naznačují, že makroekonomické vlivy, jako je měnová politika FEDu, naznačují, že Bitcoin má mnoho podobností především se státními dluhopisy.

Myslí si však, že když se ukončí současná významná korekce na trzích, je velmi pravděpodobné, že dluhopisy, zlato a Bitcoin začnou růst – impulsem pro to budou data o klesající inflaci.

Státní dluhopisy, ke kterým Bitcoin přirovnávají, nazývané také T- bondy, jsou dlouhodobé vládní dluhové cenné papíry vydané Ministerstvem financí USA. Mají pevnou míru návratnosti a dobu splatnosti v rozmezí od 20 do 30 let.

Ve zprávě Bloombergu ke kryptotrhu se také píše, že kryptoměny dosáhly v červenci největší slevy ve srovnání se 100-týdenním klouzavým průměrem a uvádí se v ní i to, že by bylo „abnormální“, pokud by se Bitcoin dlouhodobě držel pod svým 200-týdenním klouzavým průměrem. V době psaní tohoto článku je těsně nad ním.

Optimistickou náladu Bloomberg Intelligence v souvislosti s Bitcoinem potvrzuje i tvrzení, že ačkoli se Bitcoin obchoduje přibližně 70% od svých historických maxim, stále je pětkrát vyšší, než bylo jeho minimum v březnu 2020, což podle analytiků ukazuje jeho velký potenciál. Analýza také tvrdí, že aktuální úroveň 20 000 USD je pro bitcoin podobným supportem, jako byla v letech 2018-2019 úroveň 5000 dolarů.

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.