Connect with us

Bitcoin

Brandt nevylučuje ani pád Bitcoinu pod $ 1000

Zveřejněno

brandt-bitcoin-2
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Názory Petra Brandta jsou v kryptokomunitě poměrně respektovány. Jde o tradingového veterána s přes 40-letou praxí na Wall Street, kterému se daří vyhýbat se přehnaným pozitivním či negativním predikcím.

Autor knihy Diary of a Professional Comodity Trader, která se stala na Amazonu bestsellerem, si však myslí, že současný vývoj na světových trzích může Bitcoin zasáhnout ještě tvrději, než se tak stalo dosud. Současný propad o více než 50% oproti hodnotám z úvodu roku 2020 prý nemusí být posledním praporkem při hledání bitcoinového dna.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Peter Brandt to naznačil reakcí na otázku, která mu byla položena na Twitteru. Týkala se toho, zda Bitcoin dosažením ceny 5500 dolarů, již našel své dno. Právě tuto hodnotu Brandt ještě nedávno označoval za silný support a věřil, že pod tuto cenu se už Bitcoin nikdy nepodívá.

Vliv koronaviru však mění i jeho pohled na věc. ,,Pokud se podívám na graf bez zaujatosti, řekl bych, že ve hře je i pád pod 1000 dolarů,“ přiznal.

Je třeba zdůraznit, že v tomto okamžiku Bitcoin doplácí na externí faktory a potvrzuje se, že je mimořádně malým trhem. Investorům do kryptoměn doporučujeme hlavně to, aby si zopakovali důvody, proč do nich investovali a pokud těmto důvodům stále věří, tak by se neměli vzdávat. Současný propad ceny totiž vůbec nesouvisí s tím, že by Bitcoin udělal v tomto okamžiku něco špatně – například by byla ohrožena jeho bezpečnost. A ti kteří hledají dno – těm můžeme jen držet palce, ale varujeme vás, neriskujte více než si můžete dovolit ztratit. Koupě i prodej jsou v tomto okamžiku velmi riskantní.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.