Connect with us

Bitcoin

Bratři Winklevossovi: Amazon, Google a Netflix budou mít také vlastní kryptoměny

Zveřejněno

Bratia Winklevossovci
Bratia Winklevossovci

Bratři Winklevossovi, dvojčata Tyler a Cameron, kteří jsou považováni za první bitcoinové miliardáře a kdysi stály za myšlenkou založit Facebook, jsou v současnosti hlavními představiteli americké kryptoburzy Gemini. Vedle toho se logicky častokrát vyjadřují k různým fundamentům, které souvisejí s Bitcoinem a altcoiny.

Winklevossovi nejnovějši zaujali tím, že v rozhovoru pro televizi CNBC uvedli, že do roku 2021 bude mít podle jejich názoru každá společnost z FANG (takto se označují TOP4 technologičtí giganti Facebook, Amazon, Netflix a Google) vlastní digitální měnu.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Naše předpověď je, že každá společnost z FANG bude mít v průběhu následujících dvou let nějaký kryptoměnový projekt,“ uvedl přesvědčeně Tyler. Tuto cestu již načal Facebook, který oficiálně potvrdil příchod jeho kryptoměny Libra v příštím roce. Ve skutečnosti prý nejde jen o kryptoměnu Facebooku, ale jakýsi stablecoin, za nimž budou stát mnohé společnosti, kterých bude v budoucnu více než sto.

Bratři Winklevossovi vnímají příchod Libry pozitivně a to přesto, že v minulosti měli spor s Markem Zuckerbergem, který jim měl podle nich ukrást nápad založení Facebooku. Vysoudili od něj desítky milionů dolarů, z nichž část následně využili právě na investici do Bitcoinu, díky čemuž se staly miliardáry.

O Libře si myslí, ačkoliv je sporné, do jaké míry vlastně o kryptoměnu jde (vzhledem k jejímu centralizovanému charakteru), že bude pro trh pozitivní a zvažují i ​​to, zda ji zalistovat na své burze Gemini.

,,Libru vnímáme seriózně a ve skutečnosti může jít o aktivum, které bude jednoho dne zalistované jako otevřený protokol. Je to možné,“ zhodnotil Tyler.

Ke kryptoměně Facebooku se tento týden vyjádřil i Tom Lee z Fundstrat Advisors, který zřejmě sdílí názor se známými dvojčaty ohledně propojení digitálních měn a FANG. ,,Skutečnost, že Facebook a pravděpodobně i jiné společnosti z FANG vytvoří své vlastní digitální měny, potvrzuje myšlenku, že kryptoměny jsou peníze a nikam už neodejdou,“ konstatoval.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.