Connect with us

Bitcoin

Bude Square Crypto gamechangerem? Naším cílem je bitcoin pro všechny

Zveřejněno

bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Steve Lee, projektový manažer Square Crypto, projektu, který má blízko k platební společnosti Square provozující populární aplikaci CashApp, byl hostem populární rubriky na Twitteru „Ask me anything“ (AMA), v jejímž rámci odpověděl na otázky týkající se vývoje jejich očekávané aplikace pro Bitcoin.

Vytvoření platformy Square Crypto inicioval zakladatel Twitteru a zároveň šéf společnosti Square Jack Dorsey, který je velkým bitcoinovým fanouškem. Přestože přes Square a CashApp je možné nakupovat a držet bitcoin, cítil, že Bitcoin jako kryptoměna, která se podle něj stane hlavní měnou internetu, potřebuje snadno uživatelskou skvěle naprogramovanou open-source aplikaci, která bude jakýmsi „gamechangerem“ pro používání bitcoinu běžnými lidmi. Z tohoto důvodu se rozhodl financovat její vývoj, najmout špičkové developery a vedle toho celý tým ujistit, že má volné ruce a je nezávislý na úspěchu společnosti Square.

,,Naším cílem je Bitcoin pro všechny. Zaměřujeme se na vylepšení zkušenosti s používáním bitcoinu u běžných uživatelů. Zaměření se na uživatelský zážitek bude vždy středem toho, na co se budeme zaměřovat,“ Nastínil více toto téma během AMA Steve Lee.

Ačkoliv aplikace má být zaměřena především na Bitcoin, Lee nevyloučil, že její součástí bude i podpora jiných projektů. Uvedl to v rámci odpovědi na to, proč se aplikace nejmenuje „Square Bitcoin“ namísto Square Crypto. ,,Jsme velmi, velmi pro-bitcoinový. Máme před sebou víc než dost práce. Přesto jsme otevření novým případům použití a technologiím, které mohou doplnit Bitcoin,“ uvedl v odpovědi.

Společnost Square, která sice nemá vliv na vývoj aplikace, ale stojí za jejím financováním, má mezitím výborný rok. Hodnota akcií firmy narostla už o více než 50%.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.