Connect with us

Binance Coin

Burza Binance oficiálně spustila „Binance 2.0“ s margin tradingem

Zveřejněno

binance-2
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Největší kryptoburza současnosti podle denního objemu obchodů, Binance, oficiálně spustila svou novou verzi s označením „Binance 2.0“, jejíž součástí je i margin trading.

Binance popisuje přechod do fáze „Binance 2.0“ jako krok blíže k tomu, aby nebyla jen spolehlivým prostorem pro obchodování kryptoměn neprofesionálním, tedy malým investorům, ale aby byla stále atraktivnější i pro instituce.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Spuštění Binance 2.0 s pákovým efektem bylo potvrzeno už dříve. Konkrétně v květnu, právě v období, kdy byla burza vykradena o zhruba 41 milionů dolarů v hodnotě ukradených Bitcoinů. Vzhledem k velikosti burzy a rezervnímu fondu pro tyto účely se jí však podařilo tento hack přežít bez výraznějších komplikací.

Na Binance je nyní možno použít svůj zůstatek na účtu nejen na realizaci long pozic, ale i na shortování, což může podle Binance oproti běžným obchodováním, které bylo dostupné dosud, zvýšit potenciál dosažení zisku. Tato možnost však s sebou přináší i větší rizika, což přiznal i spoluzakladatel Binance Yi He, který ale vedle toho poznamenal, že margin trading byl ze strany zákazníků nejžádanější produkt.

Pro margin trading vytvořila Binance speciální Margin Wallet (peněženku), ze které je možné přesunout finančně prostředky do primární Binance úschovny bez poplatků. Margin trading by měl být zatím podporován u kryptoměn jako jsou Bitcoin, Ethereum, XRP, Binance Coin, Tron a stablecoinu Tether (USDT).

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.