Connect with us

Kryptoměny

Burza Binance spouští aukci NFT kolekci českých a slovenských tvůrců

Zveřejněno

binance nft
Zdroj: Binance.com

Od dnes po následujících sedm dní si budou moci zákazníci kryptoměnové burzy Binance koupit na Binance NFT Marketplace nezaměnitelné tokeny (NFT) ze kolekce vybraných českých a slovenských umělců.

Představení první NFT kolekce 10 populárních umělců z Čech a Slovenska předcházel „konkurz”, v jehož rámci burza Binance obdržela celkem 600 různých přihlášek. Z nich nakonec vybrala „10 nejtalentovanějších“, kteří ode dneška získali příležitost prezentovat své umění digitální formou na Binance NFT Marketplace. V následujících řádcích vám je stručně představíme.

TIP: Nepřehlédněte náš registrační link s 20% doživotní slevou na obchodní poplatky při spotovém obchodování na burze Binance.

10 CZ/SK kolekci, které se dostaly na Binance NFT Marketplace

První kolekci přináší Michal Baleda, český fotograf přírody a krajin, který se věnuje této profesi na plný úvazek. Michalova kolekce „Amazing Places“ spojuje 10 let jeho fotografování v různých koutech světa.

OFA Gym & Real Fighting Academy přichází s kolekcí NFT známých slovenských a českých MMA bojovníků v rámci spolupráce Oktagon Fighting Gymu a Real Fighting Academy.

Team Diamond je skupina 3 umělců, dvou žen a jednoho muže – Abete, Lisabeth a Maximuse, kteří se prezentují kolekcí Frankenstein Ladies.

Čtvrtá v řadě je kolekce prestižního multižánrového festivalu Colours of Ostrava, který připravil pro Binance kolekci tří NFT, které mají mít v souvislosti s festivalem různé typy využití.

Ivan Dolnik, umělec specializující se na ručně kreslené obrázky, se dostal do výběru díky kolekci Planet_Earth, která poukazuje na ohrožené druhy zvířat, jejichž populace bohužel stále klesá a hrozí jim vyhubení.

Monika Fejfárová se specializuje na japonskou kulturu a kulturu „Kawaii“, jejíž odrazem je i její NFT kolekce roztomilých žabek.

Fanoušky mezi příznivci NFT by si měl určitě najít i tvůrce známý pod přezdívkou Jaz, který se vyprofiloval v české komunitě jako autor známého českého komiksu Opráski sčeští historje.

Filip Valúch, outdoorový nadšenec, horolezec a fotograf se zase pokusí zaujmout NFT jeho fotek, které dokumentují jeho zážitky ze silnic nejen po Slovensku.

Devátou v řadě je kolekce Pauser, vlastním jménem Tomáše Junkera, který patří mezi přední české grafity umělců a designérů. Zároveň je zakladatelem Street Art Festivalu a Pauser Studio. Na Binance se uvedl kolekcí ve formě krátkých videí.

Nuž a na závěr oslovuje NFT trh i kolekce VOS.health, českého dua Jiřího Diblíka a Ondřeje Kopeckého, která má po celém světě již více než 700 000 aktivních uživatelů a na Binance NFT Marketplace se uvede kolekcí na podporu aplikace, která se věnuje řešením duševních problémů.

Využijte 20% slevu při registraci na Binance

Na závěr upozorňujeme, že pokud ještě nejste zaregistrováni na burze Binance a plánujete tak učinit, nepřehlédněte náš registrační link s 20% doživotní slevou na obchodní poplatky při spotovém obchodování. Vyšší slevu nikde jinde pravděpodobně nenajdete.

 

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.