Connect with us

Bitcoin

Burza Bitfinex přišla za měsíc o třetinu držených Bitcoinů

Zveřejněno

bitfinex-leo
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Přední burza Bitfinex, která má stejné majitele jako nejznámější stablecoin na trhu Tether (USDT) se za poslední čtyři týdny zbavila respektive přišla o zhruba jednu třetinu svých Bitcoinů (BTC).

Ještě 17. března držel Bitfinex celkově 200 140 BTC. K 13. dubnu jich bylo už jen 134 091, což znamená, že se zbavil 33% všech bitcoinových úspor. Bitfinex je druhou velkou burzou, která se zbavuje svých Bitcoinů. 38-procentní pokles svých BTC úspor totiž zaznamenala po bleskovém propadu ceny nejznámější kryptoměna i burza BitMEX.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

O důvodech, proč klesá podíl Bitcoinů v držení BitFinexu, lze jen spekulovat. Svůj podíl na tom mohou mít aktivity samotných zákazníků burzy. Po prudkém propadu cen totiž mnozí hodleři raději vybírají své kryptoměny z burz a přesouvají je na své peněženky. Avšak vedle toho například burza Poloniex ve stejném časovém období zaznamenala nárůst držených Bitcoinů.

Zajímavé také je, že zatímco Bitfinex zaznamenal výrazný úbytek Bitcoinů, ve stejném čase se zvýšil jeho podíl držených ETH o 100 000.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.