Connect with us

Cardano

Cardano spustí nový algoritmický stablecoin v roce 2023

Zveřejněno

Cardano
Zdroj: Unsplash.com

Cardano ve spolupráci s COTI usiluje o zavedení nového algoritmického stablecoinu. „Djed“ má být spuštěn v lednu 2023 po úspěšném auditu a sérii přísných zátěžových testů.

O co Cardano usiluje?

  • Proof-of-Stake platforma Cardano navázala spolupráci s protokolem COTI, který je založen na DAG Layer 1. Jejich společným cílem je uvést na trh něco, co se označuje jako over-collateralized algorithmic stablecoin.
  • Projekt v oznámení poskytnutém serveru Cointelegraph uvedl, že stablecoin bude zajištěn nadměrným kolaterálem v podobě kryptoměny uložené v rezervě.

Kdy má být algoritmický stablecoin spuštěn?

  • Po úspěšném auditu a sériích přísných zátěžových testů by měl být Djed spuštěn v hlavní síti Cardana v lednu 2023.
  • Podle vývojářů bude Djed navázán na americký dolar a podpořen mincí Cardano ($ADA). Jako rezervní minci bude používat $SHEN.

Jaký Cardano plánuje postup?

  • Algoritmický stablecoin bude integrován u vybraných partnerů a decentralizovaných burz (DEX), které budou odměňovat uživatele za poskytování likvidity pro Djed.
  • Ve snaze o udržitelný růst zdravým tempem plánují vývojáři přijmout postupný a pomalý přístup k poskytování likvidity $ADA pro Djed smart kontrakt.

Oficiální oznámení

  • Shahaf Bar-Geffen, generální ředitel společnosti COTI, se o to podělil při oficiálním oznámení na summitu Cardana:

„Nedávné události na trhu opět prokázaly, že potřebujeme bezpečný přístav před volatilitou, a Djed bude sloužit jako tento bezpečný přístav v síti Cardano. Nejenže potřebujeme stabilní měnu, ale potřebujeme i takovou, která je decentralizovaná a na chainu včetně proof of reserves.“

Další zprávy z Cardana

  • Blockchain pokračuje v budování a inovování ekosystému a to i navzdory nedostatečné price action Cardana.
  • Dne 22. září byl konečně spuštěn dlouho očekávaný upgrade Cardano Vasil. Hard fork byl navržen tak, aby pomohl zlepšit škálovatelnost ekosystému a obecnou kapacitu pro průchodnost transakcí a také posunul kapacitu vývoje decentralizovaných aplikací (DApps) Cardano.
  • V době zveřejnění se Cardano obchodovalo za 0,30 USD.

Zdroj: Cointelegraph.com

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.