Connect with us

Cardano

Cardano uzavřelo partnerství, které má přispět k jeho rychlejší adopci

Zveřejněno

Cardano ADA
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Cardano Foundation, jedna ze tří složek, které stojí za vývojem kryptoměny Cardano (ADA), uzavřela partnerství s berlínským blockchainovým studiem KONFIDO, které má přispět k urychlení adopce tohoto projektu.

Úkolem KONFIDO by mělo být přispět k zapojení ekosystému Cardano do reálných světových obchodních případů v bankovnictví, logistice, farmaceutickém průmyslu či financování obchodu. Orientace KONFIDO bude směřovat i k vytváření vazeb Cardano na vlády a veřejné služby.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Základna Konfidio v Berlíně je významným blockchainovým centrem s celosvětovým významem. Pomůže nám zaměřit pozornost na naši platformu,“ uvedl k partnerství Nathan Kaiser, předseda Cardano Foundation.

,,Naším cílem je zvýšit pochopení protokolu (Cardana) v podnikovém i startupovém prostředí a urychlit přidanou hodnotu pro všechny strany – Cardano, blockchainovu komunitu a našich klientů,“ dodal k novince Mervyn G. Maistre, generální ředitel a zakladatel německé společnosti.

O Cardano jsme se nedávno povídali s odborníkem na tuto kryptoměnu J. Tesařem. Rozhovor si můžete přečíst zde:

Rozhovor o Cardano s J. Tesařem: Jestli vše vyjde, decentralizace bude vyšší než u Bitcoinu

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.