Connect with us

Cardano

Cardano: Všechno jde podle plánu, ujistil komunitu Charles Hoskinson

Zveřejněno

Charles Hoskinson - Cardano
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Turbulence na trhu s kryptoměnami, které ovlivnily negativní zprávy související s koronavirem a obchodní válkou o cenu ropy mezi Ruskem a Saúdskou Arábií, se dotkly i kryptoměny Cardano (ADA). Tedy především její ceny. Jinak prý vše funguje podle plánu.

Silnou komunitu kolem Cardano blockchainu se snažil uklidnit generální ředitel IOHK Charles Hoskinson, který během nejnovějšího vysílání v rámci oslav již 5. narozenin společnosti IOHK informoval, že všechno jde podle plánu a vývoj ekosystému Cardano postupuje nadále rychlým tempem.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Hoskinson oznámil komunitě předběžný harmonogram nejbližších očekávaných novinek. Uvedl, že aktualizované vydání, respektive restart Byronu, bude už tento měsíc. Usnadní se tím připojení k síti, zkrátí se čas synchronizace a umožní se rychlejší obnova.

Hoskinson následně oznámil, že po restartu Byro bude oznámeno vydání Heskell Shelley testnetu v rámci čehož bude oznámen i konečný rozsah dat pro fázi Shelley. V souvislosti s ní řekl, že zbývá už jen několik aktualizací, aby byla fáze Shelley dokončena, ale tým nechce přejít na mainnet dříve, než bude ujištěn, že je všechno stoprocentně připraveno.

Nejvýznamnější nové sdělení se týká Hydry, tedy řešení pro škálovatelnost, které se má nasadit na proof-of-stake protokol Ouroboros. Výsledkem pětiletého výzkumu bude řešení umožňující rozšiřování staking poolů, akceleraci transakcí a smart kontraktů.

Hoskinson však uvedl, že Hydra nebude interoperabilní s Tezosem, EOSem či Ethereum 2.0. V současnosti bude použitelná pouze pro Cardano, na kterém se bude dát použít k vytváření aplikací.

Lídr projektu uklidnil lidi v souvislosti s cenovými otřesy na světových trzích. Komunitu kolem Cardano požádal, aby zůstali klidní a pozitivně naladěni navzdory propadům cen. ,,V případě nejhoršího scénáře týkajícího se trhů a globální pandemie jsme si stále jisti tím, že kryptoměnám se bude dařit. „

Dodal, že je přesvědčen, že kryptotrh se nakonec dostane z těchto otřesů, ale poznamenal, že na trhu bude nadále vysoká volatilita, kterou nelze brát na lehkou váhu.

zdroj: cryptoslate.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.