Connect with us

Bitcoin

Cena bitcoinu se v budoucnu stabilizuje – tvrdí starosta slunečního Miami

Zveřejněno

Bitcoin
Zdroj: Unsplash.com

Kryptoměny se poprvé v historii staly během ostře sledovaného Světového ekonomického fóra (WEF), které se tradičně koná ve švýcarském Davosu, skutečným mainstreamem. Potvrzuje to nejen výrazné zastoupení kryptospolečnosti na této konferenci, ale také různé diskuse, ve kterých byly zmíněny.

Příkladem je i včerejší diskusní panel s názvem „Budoucnost kryptoměn“, kterého se třetí den konference zúčastnil i starosta města Miami Francis Suarez. Lídr sluneční metropole USA, která v posledních dvou letech hostila největší bitcoinovou konferenci na světě, se v ní snažil obhájit volatilitu bitcoinu a naznačit jeho světlou budoucnost jako měny.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Žijeme ve světě, ve kterém se investoři dívají na věci pouze z pohledu návratnosti, ale na bitcoiny by se mělo dívat kvůli jeho inovativní a technologické perspektivě,“ upozornil Suarez aby následně doplnil, že vysoká volatilita kryptoměn včetně bitcoinu je běžným průvodním jevem u jakékoli vyvíjející se a vznikající technologie.

Cena bitcoinu se v budoucnu stabilizuje

Suarez také připomněl divákům, že volatilita není běžná jen během medvědích trhů, ale i během bullrunů – tedy období, kdy ceny stoupají. Rovněž zdůraznil, že volatilita BTC se v budoucnu výrazně sníží, když se transformuje z něčeho, co je vnímáno jako investiční aktivum, na formu „měny“.

,,Budu mluvit o bitcoinu, protože to je ta originální kryptoměna. V současnosti se chová jako třída aktiv, ale postupem času se posune směrem k měně. Jakmile se jeho měnový aspekt dostane do centra pozornosti, myslím, že i jeho cena se stabilizuje.”

Následně Suarez zdůraznil důvod, proč v BTC věří stále více lidí:

,,Komu můžeme dnes věřit? Politikům? Bankéřům? Zákonodárcům? Bitcoin je tím místem, které sice bylo vynalezeno člověkem, ale bylo navrženo tak, aby se řídilo kódy, které nelze změnit.”

S názorem Suareze souhlasila i CEO Crypto Council for Innovation Sheila Warrenová, která dodala: „Bitcoin prokázal svou sílu tím, že ustál několik cenových cyklů a jeho současná cena také vypovídá o těchto cyklech.“

Zdroj:cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.